Улюблений трамвай "Везунчик" знову на вулицях Вінниці

25.04.14 15:02 6788

Всі вінницькі першокласники протягом квітня-травня ознайомляться з історією народження Вінниці

Улюблений трамвай "Везунчик" знову на вулицях Вінниці

25.04.2014 року «Школа стюардес-екскурсоводів», КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання «УНІВЕР», КП «Подільський туристично-інформаційний центр» за сприяння відділу у справах молоді та туризму міської ради розпочали новий весняно-літній сезон дитячих екскурсій. Улюблений трамвайчик «ВЕЗУНЧИК» ознайомив першокласників з легендами заснування Вінниці, розказав про герб та прапор міста. Екскурсійна програма спеціально розроблена для вінницької малечі в ігровій формі. Усміхнені стюардеси-екскурсоводи запропонували першокласникам взяти участь у вікторинах, познайомитись з найкрасивішими вулицями міста. Наприкінці подорожі кожен учасник власноруч продемонстрував вміння написати своє ім’я і отримає на згадку «Паспорт маленького вінничанина».

Улюблений трамвай "Везунчик" знову на вулицях Вінниці

Після такої подорожі, отриманих знань, маленькі вінничани обов’язково любитимуть, пишатимуться та піклуватимуться про рідне місто.

Загалом у програмі візьмуть участь близько 4000 вінницьких першокласників. Проект реалізується за ініціативи та під патронатом вінницького міського голови.

Улюблений трамвай "Везунчик" знову на вулицях Вінниці

Для школярів участь у програмі безкоштовна. Організатори вважають, що важливим є те, що діти, закінчуючи перший клас, отримують перші знання з історії рідного міста.

Наступні інформаційно-освітні програми у вигляді ознайомчих екскурсій підготовлені і будуть проведені для учнів 4-х класів та учасників пришкільних літніх таборів. Кожна програма має власну родзинку, проводитиметься у новій формі, яка розрахована на відповідний вік школярів. У планах пішохідні екскурсії центром міста, екскурсії до будівлі Вінницької міської ради, муніципального телебачення та оперативної служби «Цілодобова варта».
 

Фото

Улюблений трамвай "Везунчик" знову на вулицях Вінниці Улюблений трамвай "Везунчик" знову на вулицях Вінниці Улюблений трамвай "Везунчик" знову на вулицях Вінниці Улюблений трамвай "Везунчик" знову на вулицях Вінниці Улюблений трамвай "Везунчик" знову на вулицях Вінниці Улюблений трамвай "Везунчик" знову на вулицях Вінниці Улюблений трамвай "Везунчик" знову на вулицях Вінниці Улюблений трамвай "Везунчик" знову на вулицях Вінниці Улюблений трамвай "Везунчик" знову на вулицях Вінниці Улюблений трамвай "Везунчик" знову на вулицях Вінниці

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)