УСБУ відриває довідковий зал розсекречених архівних документів

23.04.09 10:18 2580

З часів Радянського Союзу Службі безпеки України дістався величезний спадок архівних документів, зокрема, карально-репресивних органів тоталітарного режиму.

УСБУ відриває довідковий зал розсекречених архівних документів

В останні роки Галузевим державним архівом спецслужби ведеться послідовна робота з їх розсекречення. Торік відкрився електронний інформаційно-довідковий зал. Відвідувачі мають можливість ознайомитись із темами Голодомору 1932-33 рр, історії ОУН і УПА, Другої світової війни, репресій проти церкви та національних меншин, дисидентського руху 1950-80 рр., фото-архівами.

Вінниця входить у першу десятку міст, де також буде відкрито інформаційно-довідковий зал СБУ. Для забезпечення вільного та зручного користування матеріалами зал буде обладнаний сучасною комп’ютерною технікою, що дозволить одночасно працювати з базою даних двом відвідувачам, надасть можливість роздруковувати копії документів та записувати їх на будь-які електронні носії.

Відкриття інформаційно-довідкового залу відбудеться 28 квітня об 11 годині в Управлінні СБУ. Зала працюватиме по буднях з 14 до 17 години.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)