Володимир Слишинський: у Вінниці немає ні сепаратистів, ні диверсантів, а чутки, які поширюються, - брехня

07.05.14 13:07 9507 5

Сьогодні у місті ширяться чутки про можливі провокації та велику кількість заїжджих чоловіків до Вінниці. Ця інформація абсолютно не відповідає дійсності і поширюється навмисне для дестабілізації спокою в місті та нагнітанню паніки серед людей, наголошує заступник міського голови Володимир Слишинський.

Володимир Слишинський: у Вінниці немає ні сепаратистів, ні диверсантів, а чутки, які поширюються, - брехня

Ситуація у Вінниці повністю контрольована. Всі гілки влади та органів внутрішніх справ діють разом: комунікація та взаємодія налагоджені між всіма структурами, що дозволяє швидко реагувати на будь-які звернення та перевіряти інформацію. Є повністю відпрацьований алгоритм дій для недопущення провокативних проявів у місті, повідомив заступник міського голови Володимир Слишинський.

Цілодобово ведеться контроль за в’їздами в обласний центр, відстежуються готелі та квартири, які здаються в найм, перевіряються всі особи, які викликають будь-які підозри. Усі ці заходи спрямовані на утримання стабільності в обласному центрі.

Щоб не нагнітати ситуацію в місті і не ставати об’єктом спекулятивних чуток, виїхав з міста на тренування і «Правий сектор». Його регіональне керівництво підтверджує свою готовність за необхідності стати на захист міста, але участі у жодних акціях вони наразі не беруть.

Зараз у місті перебувають учасники дитячого фестивалю «Барвінкове кружало». Це діти, які приїхали до міста із різних регіонів України. Дехто із вінничан дорослих, які супроводжують танцювальні колективи, сприймає за провокаторів і диверсантів, що ніяк не відповідає дійсності.

«Ситуація у місті сьогодні повністю контрольована, вся інформація, яка надходить і до влади, і до органів внутрішніх справ ретельно перевіряється відповідними службами і, як правило, вона не підтверджується. Ті чутки, які поширюються містом, не обґрунтовані, тому прохання до вінничан зберігати спокій і не поширювати їх, – наголошує Володимир Слишинський. – Прохання до журналістів, до яких теж надходить різного роду інформація, в тому числі з соціальних мереж, – ретельно її перевіряти перед тим, як публікувати, оскільки часто поширена інформація не відповідає дійсності».

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 5. Петро
  Петро
  08-05-14, 19:19 | IP:31.172.30...
  Правый сектор .... Да и не думаю, что их лидеры только за идею попу рвут, за бабло в первую очередь.
  Почему в Виннице до сих пор не запрещен "правый сектор"? Эта организация будет скоро признана ООН террористической, а власти области и города с ней имеют дело. Куда смотрит прокурор области? Хотя куда ему смотреть, ведь он назначен на должность этими правосеками.
  И прошу мой комментарий не урезать! Чего вы боитесь?
 • 4. Олег
  Олег
  07-05-14, 22:07 | IP:93.183.205...
  To Петро & XXXX:
  Хто це тут активізувався останнім часом? Розповідають про "правий сектор" та іншого. їдь В СВОЮ РОСІЮ, промивай мозги на російських сайтах! Від того що ти напишеш це про "правий сєктор" 10 разів, ніхто в нього не повірить, і правдоподібніше він не стане)))

  Хахаха, Винницкий правый сектор в Одессе?)))))))))))) Тут и в Виннице этого "правого сектора" человек 5 )))))))))))....

 • 3. Петро
  Петро
  07-05-14, 19:18 | IP:87.233.219...
  Правый сектор - люди, которых координирует кучка взрослых. Да и не думаю, что их лидеры только за идею выступают, за бабло в первую очередь.
  Почему в Виннице жл сих пор не запрещен "правый сектор"? Эта организация будет скоро признана ООН террористической, а власти области и города с ней имеют дело. Куда смотрит прокурор области? Хотя куда ему смотреть, ведь он назначен на должность этим пс.
 • 2. ХХХХ
  ХХХХ
  07-05-14, 18:19 | IP:162.247.72...
  Цитата: "Щоб не нагнітати ситуацію в місті і не ставати об’єктом спекулятивних чуток, виїхав з міста на тренування і «Правий сектор»."

  Правый сектор выехал не на тренировку, а на реальное дело в Одессе, а затем на Восток, на реальные дела, оканчивающиеся смертями простого населения.
 • 1. Олександр
  Олександр
  07-05-14, 16:35 | IP:178.92.146...
  Ото потрібно негайно дати команду, щоб тих хто анонімно розповсюджує ці чутки, в інтернеті - банили, і притягували до відповідної відповідальності, щоб всі знали про недопустимість брехні і домислів.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)