Володимир Слишинський: у Вінниці немає ні сепаратистів, ні диверсантів, а чутки, які поширюються, - брехня

07.05.14 13:07 10179

Сьогодні у місті ширяться чутки про можливі провокації та велику кількість заїжджих чоловіків до Вінниці. Ця інформація абсолютно не відповідає дійсності і поширюється навмисне для дестабілізації спокою в місті та нагнітанню паніки серед людей, наголошує заступник міського голови Володимир Слишинський.

Володимир Слишинський: у Вінниці немає ні сепаратистів, ні диверсантів, а чутки, які поширюються, - брехня

Ситуація у Вінниці повністю контрольована. Всі гілки влади та органів внутрішніх справ діють разом: комунікація та взаємодія налагоджені між всіма структурами, що дозволяє швидко реагувати на будь-які звернення та перевіряти інформацію. Є повністю відпрацьований алгоритм дій для недопущення провокативних проявів у місті, повідомив заступник міського голови Володимир Слишинський.

Цілодобово ведеться контроль за в’їздами в обласний центр, відстежуються готелі та квартири, які здаються в найм, перевіряються всі особи, які викликають будь-які підозри. Усі ці заходи спрямовані на утримання стабільності в обласному центрі.

Щоб не нагнітати ситуацію в місті і не ставати об’єктом спекулятивних чуток, виїхав з міста на тренування і «Правий сектор». Його регіональне керівництво підтверджує свою готовність за необхідності стати на захист міста, але участі у жодних акціях вони наразі не беруть.

Зараз у місті перебувають учасники дитячого фестивалю «Барвінкове кружало». Це діти, які приїхали до міста із різних регіонів України. Дехто із вінничан дорослих, які супроводжують танцювальні колективи, сприймає за провокаторів і диверсантів, що ніяк не відповідає дійсності.

«Ситуація у місті сьогодні повністю контрольована, вся інформація, яка надходить і до влади, і до органів внутрішніх справ ретельно перевіряється відповідними службами і, як правило, вона не підтверджується. Ті чутки, які поширюються містом, не обґрунтовані, тому прохання до вінничан зберігати спокій і не поширювати їх, – наголошує Володимир Слишинський. – Прохання до журналістів, до яких теж надходить різного роду інформація, в тому числі з соціальних мереж, – ретельно її перевіряти перед тим, як публікувати, оскільки часто поширена інформація не відповідає дійсності».

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)