На дорогах Вінниці побіліли зебри

08.05.14 09:15 2978 1

За півтора місяці на міських дорогах вже поновлено 21,6 км поздовжньої та 3,4 тис. м2 поперечної розмітки. Однак холодна погода, яка встановилася протягом останнього часу, не сприяє швидкому висиханню фарби, що значно уповільнює роботу.

На дорогах Вінниці побіліли зебри

Рання весна дозволила розпочати роботи з поновлення дорожньої розмітки на дорогах Вінниці ще з кінця березня. Але холодна погода із пониженням температури повітря уночі до +2oС значно сповільнила роботу працівників КП СМЕД ДАІ. За словами керівника підприємства Івана Юрченка, ідеальною для висихання фарби є температура +20oС, тоді фарба сохне 15 хвилин, а при такій ранішній температурі, як зараз – вона може сохнути до години. Робітники намагаються проводити роботи на світанку, щоб не створювати незручностей для водіїв. Адже при тривалому висиханні фарби особливо в часи-пік, створюються затори.

На сьогоднішній день вже поновлено 21,6 км поздовжньої та 3,4 тис. м2 поперечної розмітки. Загалом КП СМЕД ДАІ заплановано накреслити 181 км поздовжньої та 18,8 тис. м2 поперечної розмітки. «Згідно нормативів розмітка поновлюється, якщо зношеність елементів сягає більше 30 %. Щороку об’єм робіт по нанесенню розмітки на дорогах міста збільшується, але головне для нас – це якість: як фарби, так і проведення робіт», - зазначає Іван Юрченко.

Поки що поновлюється стоп-лінія, суцільна лінія, «зебра», острівці безпеки, а з червня почнуть фарбувати і розмітку велодоріжок, хоча місцями вона збереглася непоганому стані, особливо там, де велодоріжки проходять по тротуарах. Поновлюється і розмітка жовтою фарбою, якою позначають зупинки транспортних засобів та лежачі поліцейські. Трохи пізніше буде також оновлено розмітку паркувальних зон в межах проїжджої частини, пішохідні переходи з підвищеною вірогідністю наїзду та перетин велодоріжок з проїжджою частиною. Така розмітка теж робиться кольоровою фарбою: синьою, червоною, або комбінацією червоної та білої.

А перед початком нового навчального року (з кінця липня до кінця серпня), традиційно поновлять і написи на дорогах «Увага діти!». Їх розміщують не тільки на проїжджих частинах біля самих шкіл, а й взагалі біля пішохідних переходів, якими діти найчастіше прямують до навчальних закладів. Таких написів по місту буде зроблено більше півтори сотні. ​

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Михаил
    Михаил
    08-05-14, 10:10 | IP:195.34.205...
    Это конечно замечательно, НО делать это надо не во время достаточно активного движения транспорта!!! Ехал в тянучке часов в 7 вечера на перекрестке Островского, и не мог понять в чем дело. Оказалось "зебру" обновляют. Чуть дольше обычного проезжал перекресток - ничего страшно. Но когда мне на СТО сказали, что я где-то "под белую краску попал" ярости предела не было. И действительно - вся передняя часть + лобовое в мелких пылинках белой краски которая разлеталась при покраске "зебры". Мне полировку кто оплатит?!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)