До Дня Європи у Вінниці поновлюють 3-D малюнок водоспаду, що біля Вежі

14.05.14 18:02 8029

Вчора професійні та юні художники Вінниці розпочали оновлювати 3-D малюнок водоспаду, що біля Вежі. Сьогодні вони продовжують наносити фарбу на тротуарну плитку, а завтра, якщо дозволить погода, вже покриватимуть малюнок лаком. До Дня Європи зображення буде повністю оновлено.

До Дня Європи у Вінниці поновлюють 3-D малюнок водоспаду, що біля Вежі

Два роки тому у Вінниці до Дня Європи художники з Тернополя нанесли на плитку біля вежі велетенський 3-D малюнок водоспаду. «Після зими малюнок потрібно поновлювати, адже через погодні умови лак та фарба псуються. Минулого року ми також його поновлювали. Цьогоріч роботи розпочалися 13 травня. Два дні наноситиметься фарба, а потім зображення покриють лаком. Використаємо близько 30 літрів акрилових фарб для зовнішніх робіт. Колір буде таким самим, як раніше. В основному використовуємо блакитну, зелену та коричневу фарби. Потім малюнок покриємо спеціальним акриловим лаком для каміння, для цього знадобиться 10 літрів лаку», – розповідає голова Лабораторії актуальної творчості Олександр Нікітюк.

До Дня Європи у Вінниці поновлюють 3-D малюнок водоспаду, що біля Вежі

Оновлюють малюнок не лише професійні художники з Лабораторії актуальної творчості, а й педагоги та вихованці Вінницької школи мистецтв, художньої та музичної шкіл.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)