У вінничан видурюють гроші луганські зеки

20.05.14 11:34 3035

Довірливі вінничани продовжують потерпати від шахрайських дій, через мобільні телефони сплачуючи шахраям тисячі гривень за визволення родичів, яких нібито взято під варту. Працівники вінницького міського відділу міліції встановили, що дзвінки та СМС надходять з Луганської тюрми.

У вінничан видурюють гроші луганські зеки

Щоденно до нас звертаються вінничани, з яких вимагають гроші за визволення родичів з-під варти, яких буцімто затримано. Користуючись ситуацією в державі та розгубленістю українців, шахраї масово розсилають СМС з вимогою перерахувати гроші на банківський рахунок для того, аби «виручити» їх рідних з неприємної ситуації.

«Незважаючи на те, що такий вид шахрайства існує досить давно, і про нього багато разів вже розповідалося в засобах масової інформації, все одно знаходяться довірливі люди, які не розібравшись в ситуації, все ж таки сплачують шахраям гроші», - зазначає начальник міського відділення міліції Юрій Куций. Дуже часто кошти перераховують, навіть не подзвонивши рідним, щоб пересвідчитися в тому, де вони знаходяться і що з ними відбувається.

Працівникам міліції вдалося з’ясувати, звідки саме надсилаються повідомлення – такі СМС розсилають засуджені з Луганської тюрми. В разі, якщо Вам надійшло подібне повідомлення, міліціянти радять одразу телефонувати у міліцію. ​

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)