У Вінниці розпочала свою роботу п'ята міжнародна конференція «Ягідний бізнес України - 2014 : заморозка і свіжий ринок»

23.05.14 11:17 2364

У Вінниці розпочала свою роботу п'ята міжнародна конференція «Ягідний бізнес України - 2014 : заморозка і свіжий ринок»

Як повідомляють організатори конференції, проект «АПК -Інформ: овочі та фрукти», в ц.р. конференція підтвердила статус події міжнародного масштабу: у заході зареєструвалися делегати з 10 країн світу, таких як Бельгія, Польща, Кіпр, Нідерланди, Італія, Україна та ін Всього в конференції візьмуть участь більше 150 делегатів, більше половини з яких - виробники ягідної продукції.

Серед учасників вагому частку займають і переробники ягід, так як даний сегмент ринку також активно розвивається в Україні .

«Сьогодні наша конференція відзначає свій перший ювілей, - сказала у вітальному слові Тетяна Гетьман, керівник проекту «АПК-Інформ: овочі та фрукти». - Ми намагалися не зупинятися ні на секунду і розвиватися разом з нашими учасниками. Окремо хотілося б подякувати вам за ваш оптимізм, який ви зберігаєте, незважаючи на непросту ситуацію в країні і на світовій політичній арені. Ми сподіваємося, що вже найближчим часом ситуація стабілізується, економіка країни почне розвиватися, що стане поштовхом і для подальшого становлення ягідного ринку в Україні».

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)