Бійці батальйону «Вінниччина» узялися за зброю

27.05.14 11:56 3955

Добровольці вдосконалюють навички бойової підготовки

Бійці батальйону «Вінниччина» узялися за зброю

Батальйон територіальної оборони «Вінниччина» вдосконалює навички бойової підготовки. Формування, що охоронятиме громадський порядок та кордони Вінницької області, тренується на одному з військових полігонів.

На сьогодні тривають заняття вогневої та тактичної підготовки. Під керівництвом офіцерів військовослужбовці виконують вправи навчальних стрільб зі стрілецької зброї різними способами та з різних положень. Також вдосконалюють майстерність якісно маскуватися, організовувати та нести службу на блокпостах. Крім того, особовий склад вчиться надавати першу медичну допомогу, самодопомогу, взаємодопомогу та проводити евакуацію поранених.

Бійці батальйону «Вінниччина» узялися за зброю

До складу батальйону входять мешканці Вінниччини. Всі вони мають середню або вищу освіту, більшість воїнів раніше проходили військову службу у лавах Збройних Сил.

Фото

Бійці батальйону «Вінниччина» узялися за зброю Бійці батальйону «Вінниччина» узялися за зброю Бійці батальйону «Вінниччина» узялися за зброю Бійці батальйону «Вінниччина» узялися за зброю Бійці батальйону «Вінниччина» узялися за зброю Бійці батальйону «Вінниччина» узялися за зброю Бійці батальйону «Вінниччина» узялися за зброю Бійці батальйону «Вінниччина» узялися за зброю Бійці батальйону «Вінниччина» узялися за зброю Бійці батальйону «Вінниччина» узялися за зброю Бійці батальйону «Вінниччина» узялися за зброю

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)