До Дня Перемоги у Вінниці відкриють відділення для лікування та реабілітації інвалідів ВВв

30.04.09 01:54 4253

8 травня, напередодні відзначення 64-ї річниці Дня Великої Перемоги, на базі МКЛ № 3 буде відкрито нове відділення для лікування та реабілітації інвалідів Великої Вітчизняної війни та прирівняних до них категорій населення.

До Дня Перемоги у Вінниці відкриють відділення для лікування та реабілітації інвалідів ВВв

Відкриття відділення дозволить застосовувати нові методики реабілітації. У відділенні на 30 ліжок протягом року планується проліковувати біля 600 пацієнтів. «Раніше ми були в змозі оздоровити 40-50 чоловік в рік, - розповідає міський голова Володимир Гройсман, - Після відкриття цього відділення - щороку зможемо оздоровлювати більше півтисячі ветеранів. Я вважаю, що це буде один з кращих подарунків нашим ветеранам до Дня Перемоги». Відділення оснащене портативною фізіотерапевтичною апаратурою, яка дає можливість проведення процедур безпосередньо в палатах. Усі палати - з покращеними умовами перебування, обладнані сучасним твердим і м'яким інвентарем.

План заходів з відзначення 64-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років

Цьогоріч до святкування чергової річниці Дня Перемоги влада міста підготувала низку заходів, які відбудуться 9 травня: о 12 год. відбудеться мітинг-реквієм біля Меморіалу Слави у сквері Козицького, о 12:40 по вул. Соборній пройде святкова хода, після чого з 13:00 у ЦПКіВ ім. Горького на Фонтанній площі відбудеться народне гуляння з концертними програмами кращих колективів міста. Вінничани зможуть почути Муніципальний естрадно-духовий оркестр «ВінБенд» з програмою «Пісні опаленні війною» за участю вихованців дитячих естрадних студій, побачити виступи ветеранських колективів - ансамблів «Берегиня» та «Ветеран», хору ветеранів праці та Збройних Сил України «Добродар», пісні воєнних років у виконанні юного баяніста Олександра Савельченка. Під час проведення масових гулянь у парку працюватимуть 5 польових кухонь - усі бажаючі зможуть скуштувати запашну солдатську кашу. А о 22 годині відбудеться традиційний салют на честь Дня Великої Перемоги.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)