До Дня без тютюну у Вінниці цигарки мінятимуть на цукерки

28.05.14 10:02 2395

1 червня з 12 до 15 години у Центральному парку відбудеться благодійна акція «День некуріння». Тут можна буде побачити виставки, флеш-моби, взяти участь у конкурсах та обміняти цигарки на цукерки тощо. Захід приурочений до Дня без тютюну (31 травня) та Дня захисту дітей (1 червня).

До Дня без тютюну у Вінниці цигарки мінятимуть на цукерки

Організатором благодійної акції «День некуріння» у Вінниці є Всеукраїнський благодійний фонд «Краще життя». Як зазначають організатори, акція направлена на профілактику куріння серед підростаючого покоління, пропаганду здорового способу життя серед вінничан, створення іміджу здорової, високоморальної, національно-свідомої і духовно багатої особистості.

Благодійна акція проходитиме у Центральному парку. Вона триватиме з 12 до 15 години. Так, з 12 години біля центрального входу у парк можна буде побачити мотиватори – таблички з написами та зображенням на тему здорового способу життя. Також у парку відбудеться виставка плакатів під назвою «Здоров’я», де для вінничан та гостей міста представлять 16 плакатів на тему харчування, впливу алкоголю та тютюну на здоров’я. Відбуватимуться різноманітні конкурси.

Крім того, у парку молоді люди обмінюватимуть цигарки на цукерки.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)