У Вінниці стартує новий сезон інтерактивно-творчого проекту «Мистецькі вихідні»

28.05.14 16:42 2905

Протягом трьох місяців по суботах кожен вінничан зможе долучитися до інтерактивного проекту «Мистецькі вихідні». У його рамках на різних майданчиках міста відбуватимуться яскраві та цікаві дійства, починаючи з інтелектуальних, розважальних ігор, майстер-класів і закінчуючи концертними програмами. Взяти участь у «Мистецьких вихідних» можуть всі бажаючі.

У Вінниці стартує новий сезон інтерактивно-творчого проекту «Мистецькі вихідні»

Організаторами проекту «Мистецькі вихідні» є департамент культури Вінницької міської ради та КП «Центр концертних та фестивальних програм». «Завдяки стабільній роботі проекту за останні чотири роки, нам вдалось не лише надати поштовх розвитку креативного середовища нашого міста, сформувати творчі публічні простори та надати можливість мистецької самореалізації багатьох мешканців Вінниці, а й наповнити дозвілля Вінничан змістом та різнобарвними подіями», - зазначає директор департаменту культури Ірина Френкель.

У рамках проекту щосуботи, з 7 червня по 6 вересня, на визначених відкритих майданчиках (майдан Незалежності, у мікрорайонах Сабарів, Тяжилів, Пирогово та біля бібліотек-філій Вінницької міської централізованої бібліотечної системи) відбудуться яскраві дійства. Протягом інтеркультурного літа у Вінниці відзначатимуть День Бабусі та Дідуся, День літаків та корабликів і т.п. Найближчим часом, 30 серпня на мешканців міста чекає цікаве свято «ДЕНЬ народження Вінницького смайлика».

Окрім цього, вінничан, які бажають змінити буденне життя, запрошують звертися до Центру концертних та фестивальних програм та взяти участь у проекті «Канікули у місті». У рамках проекту відбуватимуться інтелектуальні, розважальні ігри, різноманітні майстер-класи, в тому числі з боді-арту та інших технік hands made.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)