У вінницьких школах пролунали останні дзвоники

30.05.14 10:10 3751

30 травня у вінницьких школах завершився навчальний рік. Майже 2 тисяч юних вінничан цього року стали випускниками. Серед них – 246 «золотих» медалістів і 52 «срібних».

У вінницьких школах пролунали останні дзвоники

Сьогодні у вінницьких школах, де навчається майже 34 тисячі учнів, пролунали останні дзвоники. 1995 юнаків та дівчат в цьому році стали випускниками та отримали дипломи про середню освіту. 246 з них за результатами навчання отримають «золоті» медалі, ще 52 – «срібні». Багато школярів прийшли на свято Останнього дзвоника у вишиванках.

У вінницьких школах пролунали останні дзвоники

За підсумками 2013-2014 навчального року до трійки лідерів серед загальноосвітніх навчальних закладів увійшли фізико-математична гімназія №17, технічний ліцей та школа-ліцей №7. Загалом у цьому навчальному році вінницькі школярі на олімпіадах різних рівнів здобули 2919 призових місць.

У вінницьких школах пролунали останні дзвоники

В. о. міського голови, секретар міської ради Сергій Моргунов, вітаючи школярів, їх батьків та педагогічні колективи із завершенням навчального року, побажав дітям гарно провести канікули, щоб прийти у новий навчальний рік з новими силами і головне – з бажанням вчитися краще. А випускникам, для яких дзвінок став по справжньому останнім, достойно пройти вступну компанію у ВИШі і з впевненістю крокувати далі по непростому, але цікавому життю. «Цей навчальний рік був досить непростим для нас усіх і для нашої держави в цілому. Я думаю, що ніхто не був байдужий до тих подій, які відбувалися і відбуваються, і до подальшої долі нашої країни. Але ми дивимося з надією у майбутнє і віримо, що Україна піде по кардинально новому, правильному шляху розвитку», - сказав він.

Фото

У вінницьких школах пролунали останні дзвоники У вінницьких школах пролунали останні дзвоники У вінницьких школах пролунали останні дзвоники У вінницьких школах пролунали останні дзвоники У вінницьких школах пролунали останні дзвоники У вінницьких школах пролунали останні дзвоники У вінницьких школах пролунали останні дзвоники У вінницьких школах пролунали останні дзвоники У вінницьких школах пролунали останні дзвоники У вінницьких школах пролунали останні дзвоники У вінницьких школах пролунали останні дзвоники У вінницьких школах пролунали останні дзвоники У вінницьких школах пролунали останні дзвоники У вінницьких школах пролунали останні дзвоники У вінницьких школах пролунали останні дзвоники У вінницьких школах пролунали останні дзвоники У вінницьких школах пролунали останні дзвоники У вінницьких школах пролунали останні дзвоники У вінницьких школах пролунали останні дзвоники У вінницьких школах пролунали останні дзвоники

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)