30 квітня у Вінниці - День моди

01.05.09 14:47 2746

30 квітня о 15:30 у приміщенні Експоцентру Вінницької торгово-промислової палати відбулось відкриття фестивалю моди «Вінницький подіум: весна-літо 2009», який за словами організаторів має здивувати не лише цікавими колекціями відомих модників України, але й креативними ідеями щодо проведення самого свята.

30 квітня у Вінниці - День моди

Вінницький подіум: весна-літо 2009Цьогоріч фестиваль моди проходить у новому форматі, який організатори вирішили наблизити якомога більше до європейського рівня проведення подібних заходів. У фестивалі виявили бажання взяти участь і учбові заклади міста, які представлятимуть свої найбільш достойні роботи; і дизайнери, які лишень починають свій шлях у напрямку високої моди; і, звичайно, ті дизайнери, прізвища яких відомі далеко за межами міста. Окрасою фестивалю будуть покази колекцій дизайнерів Марини Ярославської та Олександра Очеретного.

За словами заступника начальника управління споживчого ринку та послуг Вінницької міської ради Наталії Коптєвої, під вечір до приміщення Експоцентру ТПП має заїхати вершник на білому коні. Це буде елементом шоу під час показу колекції Марини Ярославської. Крім того, очікується ще декілька цікавинок: адже однією із моделей колекції Олександра Очертного буде давня прихильниця таланту вінницького дизайнера та відома українська телезірка і акторка Сніжана Єгорова. Її чоловік, відомий шоумен Антін Мухарський, вирішив підтримати свою дружину - а відтак також буде присутнім на святі вінницької моди. Щодо показу Марини Ярославської, то Наталя Коптєва зберігає інтригу: «Краще один раз побачити, ніж декілька разів про це почути».
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)