В цьому році у Вінниці буде встановлено два десятки нових зупинок

04.06.14 10:38 3579

Днями на зупинці громадського транспорту «Молодогвардійська» було встановлено новий посадочний павільйон. А незабаром така ж зупинка з’явиться на заміну старій і на зупинці «Б.Потьомкіна». Загалом же у цьому році департаментом комунального господарства та благоустрою заплановано встановити 20 нових зупинок.

В цьому році у Вінниці буде встановлено два десятки нових зупинок

Цьогоріч у місті буде встановлено два десятки нових зупинок зі скляними стінками, до яких вже звикли вінничани. Конструкції зупинок вироблятимуться місцевими виробниками.

«Нові зупинки будуть монтувати у всіх мікрорайонах міста на заміну старим, які вже вийшли з ладу, та у тих місцях, де їх взагалі не було. Такі зупинки будуть встановлені там, де з проханням про облаштування посадочного павільйону до міської ради зверталися мешканці того чи іншого мікрорайону», - зазначає заступник директора департаменту міського господарства та благоустрою Юрій Павлінчук.

Минулого тижня вже встановили першу з запланованих на цей рік зупинок. Вона знаходиться по вулиці Д.Нечая, а за кілька днів по цій же вулиці з’явиться ще одна. На зупинках «Молодогвардійська» та «Б.Потьомкіна» до цього були старі посадочні павільйони ще радянського зразка. Відтепер пасажири матимуть змогу очікувати громадський транспорт у більш зручних умовах.

Також в цьому році буде встановлено і біля 80 нових урн. Їх облаштують у громадських місцях, де в цьому є потреба, а також біля зупинок на заміну зруйнованих вандалами і внаслідок ДТП.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)