ТОВ "ЖЕО" - хтось "За", хтось "Проти"

07.06.14 12:59 4607 6

Словесна перепалка між старшими по будинках спалахнула в міській раді

ТОВ "ЖЕО" - хтось "За", хтось "Проти"

Під час виконкому розглядалось питання про подання прокурора м. Вінниці стосовно діяльності ТОВ «ЖЕО». Висловити своє ставлення до організації прийшли і старші по будинках. Подробиці у відеосюжеті:

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 6. Vinnychanyn
  Vinnychanyn
  10-06-14, 16:24 | IP:178.74.252...
  Думаю краще просто створювати ОСББ, коли громадяни на зборах можуть вирішувати та голосувати за ті питання, які є актуальними на їхній розсуд для свого ж помешкання. Тобто такі ОСББ створюються саме з жителів того ж будинку, які знають про проблеми будинку краще, ніж інші структури...
 • 5. Анна
  Анна
  10-06-14, 16:00 | IP:37.72.42...
  ТОВ ЖЕО абсолютно не справляется со своими обязанностями. В принципах работы наплевательство и мошенничество. Поступает заявка, ничего не делается,а когда жильцы повторно звонят и спрашивают когда будут выполнены работы,нам заявляют, что уже все сделано. И даже чьи-то подписи стоят под актами выполненных работ. Или в ответ на заявку об отсутствии воды, предлагают провести расследование в 7-00 утра и выяснить, есть ли вода у соседей. Не понимаю зачем было ликвидировать ЖЕКи, которые работали, чтоб создать монстра - безликого и неработающего.
 • 4. Юрий Иванович
  Юрий Иванович
  08-06-14, 19:16 | IP:178.74.228...
  ЖЕО, это структура ни за что не отвечающая, она не блюдет интересов жителей домов, она просто живет за их счет, это паразит. Ей все равно, плохо или хорошо, ее дело галочка, и за это получает деньги. За все отвечает выконавець послуг или выробник, а при чем здесь ЖЕО, они и договор предлагают заключить не с выконавцем послуг, а зі стороною 1 та 2, коли Ви за власним бажанням, уклали договір з якоюсь стороною і тому платите гроші. А вони ні за що не відповідають.
 • 3.
  08-06-14, 07:58 | IP:78.154.162...
  Я також вважаю,що ЖЕКи- це посередницька структура і непотрібна тоді,коли в будинку створено ОССБ. Нараховувати квартплану мешканцям може і старший по будинку,знімаючи показники з лічильників на вході в будинок,перевіряючи по комп"ютеру проплату мешканців за розрахунковий період(щоб відрахувати загальнобудинкові витрати від особистих і розкидати іх вартість між жителями в залежності від площі квартир.А мешканці й самі мають платити по лічильникам власні витрати щомісячно+ доплачувати після перерахунків(після того,як всі оплатять власні)загальнобудинкові.І вже точно саме ОСББ має укладати договори ремонту та обслуговування з різними конторами,а не через міськраду.А то тут міськрада висуває себе як посередника,абсолютно непотрібного,але зацікавленного в непрозорості ,абсолютно безвідповідального і корумпованого органу.
 • 2. Паша
  Паша
  07-06-14, 22:39 | IP:178.94.39...
  Убрать и ЖЕКИ и ЖЕО - зачем они нужны вобще. Квартиры в муравейниках приватезированы. Есль есть собственник - значит за себя и отвечает. Я живу в частном доме - мне никто услуг не оказывает. Чуть что случилось - это только мой геморрой. Инстинкт самосохранения вырабатывается очень быстро: пара леть и ты сам уже знаешь, куда звонить, если прохудилась крыша, нужно подрезать ветки по проводам, котел поменять и т. д.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)