Кімнати особистої гігієни в закладах медицини первинного рівня відремонтували за сучасними вимогами

13.06.14 17:16 2255 2

Протягом останнього року у всіх Центрах первинної медико-санітарної допомоги Вінниці було відремонтовано майже усі туалетні кімнати. Їх обкладено кахлями та встановлено сучасну сантехніку. Багато кімнат особистої гігієни пристосовані для потреб людей з обмеженими фізичними можливостями.

Кімнати особистої гігієни в закладах медицини первинного рівня відремонтували за сучасними вимогами

Напередодні Дня медичного працівника в.о. міського голови Сергій Моргунов запропонував представникам засобів масової інформації в рамках сьогоднішнього об’їзду території міста відвідати будь-який з п’яти вінницьких Центрів первинної медико-санітарної допомоги. Зупинилися на Центрі № 3, який обслуговує майже сто тисяч мешканців Вишеньки та мікрорайон Пирогово.

Кімнати особистої гігієни в закладах медицини первинного рівня відремонтували за сучасними вимогами

Сергій Моргунов оглянув кабінети прийому та поспілкувався з медичними працівниками. Зокрема, оглянув на різних поверхах і туалетні кімнати, в яких нещодавно було проведено ремонтні роботи.

Кімнати особистої гігієни в закладах медицини первинного рівня відремонтували за сучасними вимогами

«Послуга має надаватися комплексно, і це не тільки прийом лікаря чи процедури, але й повинні бути забезпечені комфортні умови, - зауважив він. - Враховуючи, що всі будівлі центрів були побудовані ще за радянських часів, звісно, що об’єм ремонтних робіт дуже великий. Тому минулого року Володимиром Гройсманом було поставлено вимогу перед департаментом охорони здоров’я – забезпечити належний санепідрежим у медичних закладах. В тому числі – і відремонтувати кабінети особистої гігієни». За словами заступника міського голови Андрія Реви, який курує медичну галузь міста, туалетні кімнати відремонтовано фактично вже у всіх Центрах первинної медико-санітарної допомоги міста. Багато з них пристосовані для обслуговування і людей на візках.

Кімнати особистої гігієни в закладах медицини первинного рівня відремонтували за сучасними вимогами

Сергій Моргунов також привітав працівників ЦПМСД №3 з їх професійних святом та побажав, щоб найвищою оцінкою їх діяльності була вдячність пацієнтів.

Фото

Кімнати особистої гігієни в закладах медицини первинного рівня відремонтували за сучасними вимогами Кімнати особистої гігієни в закладах медицини первинного рівня відремонтували за сучасними вимогами Кімнати особистої гігієни в закладах медицини первинного рівня відремонтували за сучасними вимогами Кімнати особистої гігієни в закладах медицини первинного рівня відремонтували за сучасними вимогами Кімнати особистої гігієни в закладах медицини первинного рівня відремонтували за сучасними вимогами Кімнати особистої гігієни в закладах медицини первинного рівня відремонтували за сучасними вимогами Кімнати особистої гігієни в закладах медицини первинного рівня відремонтували за сучасними вимогами Кімнати особистої гігієни в закладах медицини первинного рівня відремонтували за сучасними вимогами Кімнати особистої гігієни в закладах медицини первинного рівня відремонтували за сучасними вимогами

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. ЗОЯ
  ЗОЯ
  17-06-14, 11:00 | IP:94.179.16...
  Бачу, Макар, що туалет в тебе вдома відсутній, тому какати ходиш до Інтернету.
 • 1. Макар
  Макар
  15-06-14, 07:55 | IP:77.121.109...
  Дуже цікаво,чому шановані чиновники не попали до ЦПСМ №2 на вулицю Першотравневу,де повний безлад,та розруха і цей заклад також обслуговує 100000 населення міста.Це політика подвійних стандартів,тому що керівники міських закладів охорони здоров*я разом з Грабович і Ревою підлягають люстраціі.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)