Медичних працівників Вінниці привітали з професійним святом

13.06.14 18:00 4634

Сьогодні у міському Палаці мистецтв «Зоря» відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня медичного працівника. Медиків привітали представники міської влади. Їм вручили грамоти та грошові нагороди. Після чого відбувся творчий концерт у їхню честь.

Медичних працівників Вінниці привітали з професійним святом

В.о. міського голови, секретар міської ради Сергій Моргунов, згадуючи останні події в країні, зазначив, що саме медичні працівники окрім своїх професійних обов’язків, мають особливо сильну громадянську позицію.

Медичних працівників Вінниці привітали з професійним святом

«У листопаді минулого року, коли били студентів на Майдані, першими, хто прийшов на допомогу, були медики. Всі три місяці, поки тривала Революція Гідності, і люди стояли заради того, щоб наша держава розвивалася по демократичному, європейському шляху – саме «янголи в білих халатах», як називали медиків, стояли пліч-о-пліч з цими людьми, нашими героями. Дуже багато вінницьких медиків також були серед них. Сьогодні ситуація досить складна. Наші військові медики-вінничани в зоні проведення антитерористичної операції також рятують героїв, військових, які боронять нашу державу від зовнішнього агресора», – зазначив Сергій Моргунов.

Медичних працівників Вінниці привітали з професійним святом

Усім тим, хто давав клятву Гіппократу, напередодні їх професійного свята в. о. міського голови побажав, щоб оцінкою їх роботи була шана і подяка від людей, яких вони лікують і яким рятують життя.

Фото

Медичних працівників Вінниці привітали з професійним святом Медичних працівників Вінниці привітали з професійним святом Медичних працівників Вінниці привітали з професійним святом Медичних працівників Вінниці привітали з професійним святом Медичних працівників Вінниці привітали з професійним святом Медичних працівників Вінниці привітали з професійним святом Медичних працівників Вінниці привітали з професійним святом Медичних працівників Вінниці привітали з професійним святом Медичних працівників Вінниці привітали з професійним святом Медичних працівників Вінниці привітали з професійним святом Медичних працівників Вінниці привітали з професійним святом Медичних працівників Вінниці привітали з професійним святом Медичних працівників Вінниці привітали з професійним святом Медичних працівників Вінниці привітали з професійним святом Медичних працівників Вінниці привітали з професійним святом Медичних працівників Вінниці привітали з професійним святом Медичних працівників Вінниці привітали з професійним святом Медичних працівників Вінниці привітали з професійним святом Медичних працівників Вінниці привітали з професійним святом Медичних працівників Вінниці привітали з професійним святом Медичних працівників Вінниці привітали з професійним святом Медичних працівників Вінниці привітали з професійним святом Медичних працівників Вінниці привітали з професійним святом Медичних працівників Вінниці привітали з професійним святом Медичних працівників Вінниці привітали з професійним святом Медичних працівників Вінниці привітали з професійним святом Медичних працівників Вінниці привітали з професійним святом

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)