Продовжується демонтаж торговельних контейнерів на Папаніна

07.05.09 12:23 2585

Триває перевіз контейнерів з стихійного ринку, який розміщувався на вулицях Папаніна та Короленко на новий ринок створений на місці бувшого Електротехнічного заводу.

Продовжується демонтаж торговельних контейнерів на Папаніна

Робітники працюють протягом усієї світлої пори доби. Станом на 19 годину 5 травня було перевезено близько 65 торговельних контейнерів. Якщо не стануть на заваді погані погодні умови - протягом 5-6 днів усі контейнери перевезуть на новий ринок. Паралельно працюють комунальні служби вивозячи сміття. Протягом учорашнього дня з території ринку вивезено 6 МАЗів непотребу, це біля 35 кубів. Такої кількості сміття не було після ліквідації жодного стихійного ринку Вінниці.

Більшість мешканців розташованих поряд з ринком будинків не можуть натішитись з того, що відбувається, адже протягом більше 15 років сморід, бруд, зграї безпритульних собак та щурі, які лізли до квартир замучили цих людей. «Ви не можете собі уявити, як було жити в цих умовах - нюхати сморід, який залишався після того, як виливалися відходи спід оселедців та інших харчових продуктів під наш будинок, - розповідає мешканець будинку Папаніна, 1 Анатолій Шкільнюк. - До будинку не могла під'їхати навіть швидка допомога». Мешканці цього будинку наразі садять на своїй прибудинковій території сад та квіти і переконані, що власними силами зроблять благоустрій, аби тільки з'їхав звідси ринок. Є й мешканці, які здавали в оренду приміщення своїх будинків та гаражі під складські приміщення, що давало їм додатковий заробіток, та і вони розуміють, що жити та працювати у таких умовах не можливо.

Подивитись, як проходять роботи по демонтажу контейнерів, та поспілкуватися з підприємцями і мешканцями, - увечері на ринок приїхав міський голова Володимир Гройсман. «Я хотів би висловити подяку підприємцям за розуміння того, що у місті необхідно наводити порядок, - каже мер. - Думаю, що новий ринок стане одним з найцивілізованіших ринків у місті, але разом з тим дуже багато чого залежить від самих підприємців та від культури обслуговування клієнтів». Влада міста вибачається перед мешканцями мікрорайону, на території якого розміщувався ринок, за незручності пов'язані з відключенням у денний час електроенергії. Майже усі контейнери були самовільно підведені до мережі енергоживлення, тому заради безпеки працівників, які працюють над демонтажем контейнерів, електрику відключають.

Після перевезення контейнерів вулицю Папаніна приведуть у належний санітарний стан та зроблять проїжджу частину з тротуарами, так як було 15 років тому.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)