Більше 100 чоловік зведеного загону працівників міліції поїхали на охорону громадського порядку у зону антитерористичної операції. Разом з ними виїхали автобуси та машини зі спецзасобами, продуктами, медикаментами, речами першої необхідності для колег, які тривалий час знаходяться на сході країни.

Вінниця відправила у зону АТО нових бійців. Переконують, що тепер - з екіпіровкою

- Ситуація сьогодні в країні залишається складною, але ви маєте гідно виконати усі поставлені завдання. Пам’ятайте, що за вашими спинами надійна підтримка батьків, дітей, дружин та вінничан, які щодня моляться за вас та з нетерпінням чекають, щоб в країні запанував мир та спокій. Підтримуйте однин одного, якби не було важко, - з таким словами звернувся до міліціонерів зведеного загону керівник обласної міліції полковник Олег Школьний.

Вінниця відправила у зону АТО нових бійців. Переконують, що тепер - з екіпіровкою

Міліціонери, відряджені в зону АТО, отримали благословення від священнослужителя храму святого великомученика Дмитрія Солунського отця Ніколая, який побажав хлопцям якнайшвидше повернутися додому з миром та без втрат.

Серед тих, хто надав допомогу нашим міліціонерам на Сході України – члени спілки воїнів-афганців, працівники фірми «Вінінтермед», товариство «Рембудмонтаж», колектив та підприємці ринку «Урожай». Також подяками за співпрацю та сприяння правоохоронцям, які несуть службу в зоні АТО, головний міліціонер Вінниччини відзначив секретаря політичної партії «УДАР» у Вінницькому районі Ігора Григоренка, члена Громадської ради при УМВС Юрія Степанця, завідуючу лабораторії ветсанекспертизи ринку «Урожай» Ніну Добровольську, начальника медичного реабілітаційного центру МВС «Південний Буг» Олександра Мудрого.

Вінниця відправила у зону АТО нових бійців. Переконують, що тепер - з екіпіровкою

За підтримки цих людей в зону АТО відправили продукти харчування, питну воду, медикаменти, найнеобхідніші речі для побуту в польових умовах, спальні мішки, палатки, польову кухню, засоби захисту, кевларові каски, 100 розгрузок.

- Нам важко, дуже важко, відправляти дітей на війну, але хто, як не наші хлопці, захистить країну від ворога, - говорить зі сльозами на очах матір одного з бійців.

Вінниця відправила у зону АТО нових бійців. Переконують, що тепер - з екіпіровкою

Аби підтримати своїх колег у зоні АТО, працівники міліції вінниччини здали свій одноденний заробіток. За ці гроші придбали 50 нових бронежилетів відповідного класу якості.

Діти своїм захисникам написали листи зі словами підтримки та віри в перемогу.

Вінниця відправила у зону АТО нових бійців. Переконують, що тепер - з екіпіровкоюПереглядів: 5912
Поширень: 0