Вінничан запрошують на квест «Вступна кампанія - 2014»

16.07.14 15:11 3297

Вступна кампанія 2014 року в розпалі. Молодь вже готується до навчання у ВУЗах, але не все так просто: черги з ночі, безліч паперів, бюрократичні перепони. Іноді за цими речами втрачається головний принцип – надати право на навчання талановитим молодим людям, які мають кращі шкільні знання.

Вінничан запрошують на квест «Вступна кампанія - 2014»

Для цього Вінницька Молодіжна Рада разом з Центром підліткових клубів «Універ» проводять квест «Вступна кампанія – 2014». Основна мета - набуття практичних навичок щодо оформлення документів до вступу у ВНЗ м. Вінниці та висміяти бюрократичні перепони ігровими методами сатири.

Вінничан запрошують на квест «Вступна компанія - 2014»

- Під час гри учасники квесту, а це колишні школярі, нинішні абітурієнти та студенти, «бігатимуть по станціям», де відповідаючи на запитання, отримають необхідний імпровізований документ для вступу у вищий навчальний заклад міста та підказку щодо наступної станції, яку їм необхідно відвідати, - розповідає начальник відділу у справах молоді та туризму Юлія Мончак.

 Таким чином, усім учасникам квесту необхідно буде пройти наступні випробування:

  • зробити фото;
  • отримати довідку в поліклініці за визначеною формою 0-86 О;
  • отримати військовий квиток ( для хлопців);
  • отримати паспорт;
  • відповісти на логічні питання ЗНО та отримати сертифікат;
  • отримати атестат;
  • заповнити заяву на вступ до ВНЗ.

Зібравши весь пакет документів, учасник гри повинен їх здати до приймальної комісії «УНІВЕРу». Перемогу отримає той, хто першим дістанеться кінцевої точки з усіма потрібними документами.

Організатори заходу – Вінницька Молодіжна Рада та teens-club «Універ» під патронатом відділу у справах молоді та туризму міської ради.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Марина Олексиенко
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)