На Київському бронетанковому заводі "профукали" майже 17 млн грн

25.07.14 01:07 2119

Кому війна, кому заробіток

На Київському бронетанковому заводі "профукали" майже 17 млн грн

Прокуратурою під час перевірки державного підприємства «Київський бронетанковий завод» встановлено новий факт зловживання керівництвом державного підприємства «Київський бронетанковий завод» своїм службовим становищем.

У червні 2014 року без укладання договорів та за відсутності погодження з державним концерном «Укроборонпром» службові особи заводу перерахували двом комерційним підприємствам кошти за надання послуг з відновлення верстатів та за товарно-матеріальні цінності, такі як вироби з металу, запчастини для бронетехніки тощо, які не були надані і поставлені. Окрім того, у кримінальному провадженні встановлено, що більшість цін на товари були завищені, а деякі з них взагалі не мали жодного відношення до потреб оборонно-промислового комплексу.

Вказаними діями державному підприємству «Київський бронетанковий завод» спричинено збитки на загальну суму 16,8 млн грн.

Ще раніше на "Київському бронетанковому заводі" співробітниками ГПУ було виявлено недостачу 4 танків на суму 5,6 млн грн і розукомплектування 245 одиниць техніки.

16 липня Служба безпеки України затримала керівника Київського бронетанкового заводу за підозрою в розтраті державних коштів, виділених на військову техніку.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)