Сергій Моргунов подякував підприємцям за допомогу для наших військових у зоні АТО

25.07.14 14:19 3574

Сьогодні в залі засідань міської ради привітали представників підприємств торгівлі, громадського харчування та ринків міста з Днем працівника торгівлі. Їм вручили грамоти та подяки від Вінницької міської ради та її виконавчого комітету.

Сергій Моргунов подякував підприємцям за допомогу для наших військових у зоні АТО

В.о. міського голови Сергій Моргунов повідомив, що сьогодні вранці з Вінниці був відправлений гуманітарний вантаж у зону АТО, який в тому числі допомагали збирати й присутні у залі підприємці.

Сергій Моргунов подякував підприємцям за допомогу для наших військових у зоні АТО

«Я знаю, що з моменту військових дій на Сході України ви проявляли і продовжуєте проявляти активну громадянську позицію щодо допомоги вінничанам, які там проходять службу та виборюють незалежність держави та захищають наш народ. Тому в першу чергу дякую вам за ваш патріотизм. У Стратегії розвитку «Вінниця-2020» основним пріоритетом є формування сильної громади, і ваша сьогоднішня позиція є підтвердження того, що у місті формується сильна і відповідальна громада. Бажаю всім миру», – сказав Сергій Моргунов.

Сергій Моргунов подякував підприємцям за допомогу для наших військових у зоні АТО

Для довідки:

На даний час в м. Вінниці функціонує більше двох тисяч підприємств торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг в т.ч.: торгівлі – 1441, громадського харчування – 502, з надання послуг – 336, а також 13 ринків різних форм власності. В галузі працює біля 50 тис. людей.

Фото

Сергій Моргунов подякував підприємцям за допомогу для наших військових у зоні АТО Сергій Моргунов подякував підприємцям за допомогу для наших військових у зоні АТО Сергій Моргунов подякував підприємцям за допомогу для наших військових у зоні АТО Сергій Моргунов подякував підприємцям за допомогу для наших військових у зоні АТО Сергій Моргунов подякував підприємцям за допомогу для наших військових у зоні АТО Сергій Моргунов подякував підприємцям за допомогу для наших військових у зоні АТО Сергій Моргунов подякував підприємцям за допомогу для наших військових у зоні АТО Сергій Моргунов подякував підприємцям за допомогу для наших військових у зоні АТО Сергій Моргунов подякував підприємцям за допомогу для наших військових у зоні АТО Сергій Моргунов подякував підприємцям за допомогу для наших військових у зоні АТО Сергій Моргунов подякував підприємцям за допомогу для наших військових у зоні АТО Сергій Моргунов подякував підприємцям за допомогу для наших військових у зоні АТО Сергій Моргунов подякував підприємцям за допомогу для наших військових у зоні АТО Сергій Моргунов подякував підприємцям за допомогу для наших військових у зоні АТО Сергій Моргунов подякував підприємцям за допомогу для наших військових у зоні АТО Сергій Моргунов подякував підприємцям за допомогу для наших військових у зоні АТО Сергій Моргунов подякував підприємцям за допомогу для наших військових у зоні АТО Сергій Моргунов подякував підприємцям за допомогу для наших військових у зоні АТО Сергій Моргунов подякував підприємцям за допомогу для наших військових у зоні АТО Сергій Моргунов подякував підприємцям за допомогу для наших військових у зоні АТО

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)