У Вінниці святкують ювілей Червоного Хреста

03.04.08 00:32 3908

Круглий стіл присвячений ювілею організації "Червоний Хрест в Україні" сьогодні, 2 квітня, розпочали у Вінниці. Учасники обговорили проблеми громадської організації та її подальшу співпрацю із державними структурами.

У Вінниці святкують ювілей Червоного Хреста

Зараз „Червоний Хрест" впроваджує кілька програм. Серед них медико-соціальна підтримка малозахищених верств населення похилого віку та інвалідів, Міжнародна Чорнобильська програма, кілька програм профілактики захворювань на туберкульоз та ВІЛ/СНІД.

Подібна організація вкрай необхідна, вважає начальник управління медицини та курортів облдержадміністрації Олександр Жупанов. За його словами, допомога „Червоного Хреста" для вінницької медицини - неоціненна.

- Будь-якому управлінню завжди потрібна дієва громадська організація, яка допомагатиме, а також контролюватиме роботу управління, - зазначив Олександр Жупанов.

В Україні „Товариство Червоного Хреста" діє вже 90 років. В складі вінницької обласної організації 4 міськрайонних, 26 районних та Ладижинська міська організація Товариства. В області створено 2584 первинних осередки Червоного Хреста, налічується 290 тисяч червонохрестівців. Завдяки проведеному круглому столу та місячнику організації, червонохрестівці сподіваються розширити кількість членів своєї організації.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)