Сьогодні у міській раді вітали підприємців з їхнім професійним святом

04.09.14 18:23 2983

Напередодні Дня підприємця, яке відзначається у першу неділю вересня, у залі засідань міської ради привітали кращих представників цієї галузі.

Сьогодні у міській раді вітали підприємців з їхнім професійним святом

Напередодні Дня підприємця, яке відзначається у першу неділю вересня, у залі засідань міської ради привітали кращих представників цієї галузі. В.о. міського голови, секретар міської ради Сергій Моргунов вручив вінницьким підприємцям грамоти міської ради.

Сьогодні у міській раді вітали підприємців з їхнім професійним святом

Вітаючи із професійним святом вінницьких підприємців, Сергій Моргунов подякував за їхню активну громадську позицію.

Сьогодні у міській раді вітали підприємців з їхнім професійним святом

«Саме ваша праця – на благо економіки міста у цих складних і непростих умовах, коли ми маємо війну з Росією. Ви знаєте, що ми зажди відкриті для діалогу та співпраці, готові обговорювати всі питання. А саме головне, що у нас є взаєморозуміння. Дякую вам за роботу та вашу активну громадську позицію. Бажаю вам здоров’я та благополуччя і саме головне – миру», – каже Сергій Моргунов.

Фото

Сьогодні у міській раді вітали підприємців з їхнім професійним святом Сьогодні у міській раді вітали підприємців з їхнім професійним святом Сьогодні у міській раді вітали підприємців з їхнім професійним святом Сьогодні у міській раді вітали підприємців з їхнім професійним святом Сьогодні у міській раді вітали підприємців з їхнім професійним святом Сьогодні у міській раді вітали підприємців з їхнім професійним святом Сьогодні у міській раді вітали підприємців з їхнім професійним святом Сьогодні у міській раді вітали підприємців з їхнім професійним святом Сьогодні у міській раді вітали підприємців з їхнім професійним святом Сьогодні у міській раді вітали підприємців з їхнім професійним святом Сьогодні у міській раді вітали підприємців з їхнім професійним святом Сьогодні у міській раді вітали підприємців з їхнім професійним святом

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)