Паровозики та ляльки від мера за гарні оцінки

03.06.09 11:10 2892

Шестеро маленьких вінничан отримали подарунки від міського голови Володимира Гройсмана за те, що „на відмінно” закінчили свій перший клас.

Паровозики та ляльки від мера за гарні оцінки

- Ми з вами домовились, коли ви йшли до школи, що коли будете добре себе поводити і гарно вчитися – отримаєте подарунки, - звернувся до дітей мер.

Оцінки в першому класі не ставляться, але рівень знань дітей відповідає цій оцінці, пояснив Володимир Буняк, начальник управління освіти міської ради. Дітлахи ж, які отримали подарунки від керівника міста, - це діти-сироти, діти, які проживають з опікунами. Хлопчики раділи залізним дорогам, дівчатка – лялькам Барбі, кожному – пазли та фрукти. Ото було щастя!

Також подарунок до Дня захисту дітей від міської влади та Льодового клубу отримали більше 50 маленьких городян. Вони безплатно покаталися на ковзанах, а ще їх розважали вікторинами та іграми, кожному і приз дістався.

Руслан Анфілов, начальник відділу у справах молоді та туризму міськради повідомив, що підтримка міської влади дітей із так званих проблемних сімей відбувається традиційно. Приємно, відзначив він, що до цього приєдналися підприємці.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)