Верховна Рада синхронно з Європарламентом ратифікували Угоду про асоціацію. Порошенко одразу ж і підписав

16.09.14 13:30 2800

"За" проголосували 355 народних депутатів

Верховна Рада синхронно з Європарламентом ратифікували Угоду про асоціацію. Порошенко одразу ж і підписав

Сьогодні на засіданнях Верховної Ради та Європарламенту депутати синхронно ратифікували угоду щодо асоціації України та ЄС у Києві та Страсбурзі. За відповідне рішення проголосували 355 народних депутатів України та 536 євродепутатів.

Під час засідання Ради, де проходила ратифікація, президент України Петро Порошенко наголосив на тому, що герої "Небесної сотні" та 872 українських силовика пожертувавли своїм життям не лише заради України, але й заради Європи.  Він додав, що сьогоднішній історичний день буде святковим для України та всієї Європи і пообіцяв підписати документ про ратифікацію вже сьогодні у залі Ради.

Нові домовленості мають замінити угоду про партнерство та співробітництво, яка була раніше підписана між ЄС та Україною. Імплементацію частини угоди про асоціацію України та ЄС вирішили відкласти на рік. Це дасть змогу українським товаровиробникам пристосуватися до умов конкуренції з європейськими товарами, вважають в МЗС.

Український президент Петро Порошенко майже одразу ж підписав документ щодо ратифікації угоди про асоціацію Україну та ЄС.
 

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ТСН
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)