Відбувся перший етап жеребкування квартир муніципального будинку

08.06.09 12:32 2661

5 червня у приміщенні міської ради відбувся перший етап визначення учасників Програми «Муніципальне житло». Майже 90 працівників бюджетної сфери міста відтепер зможуть придбати якісне житло за доступною ціною.

Відбувся перший етап жеребкування квартир муніципального будинку

Відбувся перший етап жеребкування квартир муніципального будинкуПрацівники бюджетних установ, які мали змогу і бажання прийняти участь у Програмі, подавали до відповідної галузевої профспілкової організації заяву встановленого зразка та визначений Програмою перелік документів. Саме під контролем галузевих профспілкових організацій шляхом жеребкування визначалась першочерговість людей, які отримають у першому пілотному проекті житло. Претенденти на квартири із спеціального прозорого барабану витягували жереб, на якому було вказано під’їзд, поверх та номер квартири майбутнього муніципального будинку.

За словами мера міста Володимира Гройсмана, ті з учасників, котрі з якихось причин не змогли прийти до зали засідань, пройдуть ще одне жеребкування. «Ми за прозорість прийняття рішень, – каже міський голова. – Усі наступні етапи жеребкувань проходитимуть винятково у присутності Спостережної ради Програми та самих учасників»
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)