У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи»

01.10.14 16:21 6070

Ця театралізована партія відбулася на велетенській дошці розміром 6 на 6 метрів

У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи»

Сьогодні у Вінниці на майдані Незалежності грали у «Живі шахи». Ця театралізована партія відбулася на велетенській дошці розміром 6 на 6 метрів. Роль шахів виконували вихованці МДЮСШ №6. Діти були одягнені у чорні та білі костюми пішаків, ферзів, королів, королев та інших фігур. Грали директор МДЮСШ №6 Микола Боднар та вихованка цієї школи – 12-річна Надія Шпанко. Перемогу здобула Надія.

У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи»

Вперше у Вінниці театралізована вистава «Живі шахи» відбулася цьогоріч на День фізичної культури та спорту у Центральному парку культури та відпочинку. Сьогодні пройшла вже друга партія. Вона відбулася на величезній шахівниці на майдані Незалежності. Гравцями виступили заслужений тренер України та гросмейстер директор МДЮСШ №6 Микола Боднар та призерка чемпіонату України з шахів Надія Шпанко. Вони називали ходи, а діти, перевдягнуті у шахові фігури їх відтворювали на дошці.

У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи»

Я граю в шахи вже близько 6 років. Ця гра допомагає розвивати логіку, пам'ять та дарує неймовірні відчуття. Сьогодні я вперше грала «живими шахами» і мені сподобалося. Шахи ніби «оживають», іноді навіть фігур шкода, але гра є грою, – зазначила Надія.

У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи»

Цей захід ми провели для популяризації гри в шахи. Взагалі, такі театралізовані вистави проходять по всьому світі, – каже Микола Боднар.

У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи»

Поки тривала вистава, усі бажаючі могли зіграти у партію шахів чи шашок з кращими спортсменами цього напрямку.

Фото

У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи» У Вінниці відбулася театралізована вистава «Живі шахи»

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)