У міській раді привітали працівників харчової промисловості

16.10.14 21:05 2823

Сьогодні у залі засідань міської ради привітали працівників харчової промисловості нашого міста із наступаючим професійним святом. Цей день у нашій державі відзначають вже майже 20 років у третю неділю жовтня.

У міській раді привітали працівників харчової промисловості

Нині у Вінниці успішно діють і розвиваються підприємства харчової промисловості. На них наразі працюють близько 6 тисяч вінничан. Ці підприємства виробляють майже 43% від загального обсягу реалізації промислової продукції переробної промисловості міста.

У міській раді привітали працівників харчової промисловості

З професійним днем працівників харчової промисловості привітав в.о. міського голови Сергій Моргунов. «У місті працює і досить успішно розвиваються 10 потужних підприємств харчової промисловості. Важливо, що навіть у такий нелегкий час для держави вони модернізуються та нарощують обсяги виробництва, що є досить важливим внеском у розвиток економіки нашого міста. А також – надають робочі місця людям», – каже Сергій Моргунов. Він побажав працівникам харчової промисловості отримували задоволення від своєї роботи, щоб обсяги виробництва збільшувалися, а продукція завжди користувалася попитом.

Довідка

Підприємствами харчової промисловості міста постійно нарощують обсяги виробництва. За вісім місяців 2014 року збільшено обсяги виробництва олії соняшникової на 1,9 рази, маргарину і жирів харчових на 11,1%, а також джемів, желе, паст фруктових чи горіхових, шоколаду та готових харчових продуктів. Майже кожне підприємство здійснює технічне переоснащення своїх потужностей. В поточному році в місті завершено будівництво будівлі накопичувальних ємностей ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат», реконструйовано виробничі приміщення існуючої виробничої будівлі з добудовою ПрАТ «Вінницький завод фруктових концентратів і вин».

10 підприємств харчової промисловості Вінниці:

 • ВП «Вінницяхліб» ПАТ «Концерн Хлібпром»,
   
 • ПАТ «Вінницька кондитерська фабрика»,
   
 • ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат»,
   
 • ТОВ Вінницький завод пакувальних виробів «Вінтар»,
   
 • ТОВ «Вінницька цукерка»,
   
 • ПрАТ «Вінницька харчосмакова фабрика»,
   
 • ТОВ «Аграна Фрут Україна»,
   
 • ТОВ «АГРАНА ДЖУС Україна»,
   
 • ПрАТ «Вінницький завод фруктових концентратів та вин»,
   
 • ТОВ Підприємство «АВІС».

Фото

У міській раді привітали працівників харчової промисловості У міській раді привітали працівників харчової промисловості У міській раді привітали працівників харчової промисловості У міській раді привітали працівників харчової промисловості У міській раді привітали працівників харчової промисловості У міській раді привітали працівників харчової промисловості У міській раді привітали працівників харчової промисловості

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)