З минулого тижня у Вінниці розпочався ремонт сходів по Хмельницькому шосе, що ведуть від Лебединого озера в бік КЗ «Райдуги». Наразі робітники облаштовують нові сходинки, зроблені з якісного і тривалого у використанні матеріалу. На площадках між ними будівельники демонтують старі плити та встановлюють тротуарну плитку. А поруч зі сходами будуть облаштовані пандуси для людей з обмеженими можливостями та мам з колясками.

Вже в листопаді будівельники закінчать ремонт сходів біля Центрального парку

20 жовтня працівники комунальних служб почали замінювати сходи по Хмельницькому шосе, які були збудовані ще більше чотирьох десятиріч тому. Останні роки ці сходи ремонтували частково, а в 2014р. було вирішено їх оновити, виконати з сучасних матеріалів. Та поряд із сходами будуть зроблені ще й пандуси, яких раніше тут не було.

Вже в листопаді будівельники закінчать ремонт сходів біля Центрального парку

«Наразі будівельники замінюють сходинки та кладуть сухо-пресовану тротуарну плитку на площадках між сходовими маршами. Матеріали використовуються якісні. Такі бетонні сходинки ми встановлюємо у місті не перший рік. Вони себе добре показали у експлуатації і не зазнають руйнування від погодних умов», – розповідає начальник відділу по ремонту об’єктів благоустрою департаменту комунального господарства та благоустрою Леонід Демченко.

Вже в листопаді будівельники закінчать ремонт сходів біля Центрального парку

Якщо погодні умови будуть сприятливі, роботи по ремонту сходів завершаться вже до кінця наступного тижня. Кількість сходинок та майданчиків між ними не зміниться, вони лише набудуть сучасного вигляду і вінничанам буде комфортніше по ним ходити.Переглядів: 6749
Поширень: 0