122 одиниці взуття на розділювальній смузі по вулиці Пирогова

16.11.14 12:27 4648

122 одиниці взуття на розділювальній смузі по вулиці Пирогова

Відповідно до офіційної статистики на автодорогах України протягом року гине близько 5 тисяч людей та близько 35 тисяч зазнають травм різного ступеня тяжкості.

122 одиниці взуття, які символізують кількість загиблих людей в ДТП на Вінниччині, працівники Державтоінспекції спільно з громадськими організаціями розташували на розділювальній смузі по вулиці Пирогова.

122 одиниці взуття на розділювальній смузі по вулиці Пирогова

Інспектори ДАІ розповіли, що така ідея прийшла не випадково, адже в більшості дорожньо-транспортних пригодах з летальним випадом, на місці пригоди залишається взуття. Тому сьогодні, щоб привернути увагу громадян до проблеми загибелі людей в автомобільних аваріях, на відстані близько 200 м. було розташовано 122 одиниці взуття, в деяких з них було вставлено 9 пляшок від спиртних напоїв, що засвідчує про загибель 122 людей серед, яких загинуло 9 осіб у ДТП, за участю водіїв у нетверезому стані. Волонтери з «Подільської громади» розповсюджували листівки зі сумною статистикою ДТП.

урок з надання невідкладної медичної допомоги

Для учасників акції та перехожих представники з обласної організації Товариства Червоно Хреста провели урок з надання невідкладної медичної допомоги.

Державтоінспекція вдячна за підтримку у проведенні акції міську раду, КП «СМЕД з ОДР», громадські організації: Товариство Червоного Хреста, Подільська громада, Дорожній-контроль, Самооборону та авто-майдан.

Фото

122 одиниці взуття на розділювальній смузі по вулиці Пирогова 122 одиниці взуття на розділювальній смузі по вулиці Пирогова 122 одиниці взуття на розділювальній смузі по вулиці Пирогова

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ДАІ Вінницької області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)