Міністерство охорони здоров’я оприлюднило рейтингову оцінку вінницької медицини

08.04.08 00:59 3222

За 45 інтегральними показниками, що відображають стан здоров’я та діяльність галузі охорони здоров’я, у 2007 році Вінницька область посіла п’яте рейтингове місце серед регіонів.

Міністерство охорони здоров’я оприлюднило рейтингову оцінку вінницької медицини

Дані оприлюднили під час засідання колегії МОЗ України. При проведенні моніторингу Українським інститутом громадського здоров’я МОЗ України оцінювалось здоров’я населення, доступність та якість медичної допомоги, профілактична робота, ресурсне забезпечення закладів охорони здоров’я.

Серед переліку інтегральних показників стану здоров’я населення та діяльності і матеріально-технічного забезпечення закладів охорони, які аналізуються за підсумками року у кожному регіоні, - материнська і дитяча смертність, своєчасність проведення необхідних вакцинацій дітей, профілактичні огляди з метою виявлення хворих на туберкульоз та питома вага виявлення таких хворих, летальність хворих, смертність від туберкульозу, виявлення злоякісних утворень, питома вага виїздів швидкої до хворих з хронічними захворюваннями, кількість звернень громадян з регіонів до МОЗ, кількість сімейних лікарів, питома вага атестованих медпрацівників, лікарів, керівників закладів охорони здоров’я, забезпеченість населення стаціонарними ліжками, витрати бюджетних та залучення позабюджетних коштів в розрахунку на одного жителя. Обробка отриманих даних з регіонів за цими показниками, що визначені провідними фахівцями галузі держави, здійснюється за допомогою спеціальної новітньої комп’ютерної програми, що базується на застосуванні методів математичної статистики з урахуванням коефіцієнту впливу окремих показників на рейтинг.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-центр Вінницької ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)