Губернатор Домбровський взявся за зброю (оновлено)

10.04.08 14:25 3698 1

За підсумками візиту на казенне науково-виробниче підприємство «Форт» голова облдержадміністрації Олександр Домбровський повідомив, що обговоренню з керівництвом заводу підлягали питання з його модернізації та розширення ринків збуту.

Губернатор Домбровський взявся за зброю (оновлено)

Під час перебування на заводі голова облдержадміністрації Олександр Домбровський оглянув останні новинки продукції підприємства та ознайомився з роботою єдиної в Україні лабораторії з випробування зброї. Як працює фортівська зброя, Олександр Домбровський випробував власноруч.


За словами директора підприємства Віктора Писаренка, вона відповідає як державним, так і натівським стандартам. 40% продукції заводу іде на експорт у понад десять країн світу. Віктор Писаренко зазначив, що за умови приєднання до Північно-Атлантичного Альянсу внутрішній ринок збуту значно б розширився. Голова облдержадміністрації з цього приводу зазначив: в контексті приєднання України до ПДЧ особливого значення набуває державна підтримка підприємства.

Для довідки:
Казенне підприємство НВО «Форт» МВС України - провідне українське підприємство, основною спеціалізацій якого є виробництво вогнепальної зброї і різних спецзасобів для співробітників правоохоронних органів і інших силових структур.

На сьогодні підприємство випускає і реалізує:
 • Нарізну короткоствольну зброю (напівавтоматичні пістолети);
 • Зброю травматичної дії (пістолети для стрільби патронами з еластичною кулею);
 • Газові пістолети;
 • Зброю для полювання (рушниці і карабіни);
 • Спецзасоби (комплекти захисних протиударних пристроїв, спецодяг, протиударні щити, пристрої для примусової зупинки автотранспорту, гумові кийки, металеві браслети, кайдани і турнікети);
 • Кобуру і чохли для зброї;
 • Товари народного споживання (брички, металеві сейфи, двері, побутові вібраційні електронасоси, полум'яні автоматизовані фотометри, вимірювачі непрозорості відпрацьованих автомобільних газів).

Історія створення КП НВО «Форт» припадає на 1991 рік і безпосередньо пов'язана з діяльністю правоохоронних органів. Саме тоді для розробки і впровадження у виробництво засобів особистого захисту для співробітників органів внутрішніх справ на базі спеціального відділення УВС Вінницької області по виробництву спецзасобів було організовано державне спеціалізоване мале науково-виробниче підприємство «Форт».
У 1994 році з метою зміцнення наукової, конструкторсько-технологічної і дослідно-експериментальної бази для розробки і виробництва вітчизняної вогнепальної зброї і спецзасобів за рішенням уряду на баланс MНВП «Форт» переданий Вінницький науково-дослідний приладобудівний завод і таким чином утворено науково-виробниче об'єднання «Форт» МВС України.
Звертаючи увагу на важливість завдань, які стоять перед об'єднанням, в 1998 році Кабінет Міністрів ухвалив рішення про надання підприємству статусу казенного.
Сьогодні на підприємстві працює більше 600 досвідчених фахівців, виробництво обладнано високоточними оброблювальними центрами, сучасною комп'ютерною технікою, у виробничий цикл постійно впроваджуються сучасні технології.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:За матеріалами прес-центру ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 1. Евгений
  Евгений
  17-04-08, 17:28 | IP:...
  Правильно , нужно развивать производству оружия . Только направления расширить , чтоб было и охотьничье и для подводников ружья . И лучше Русских и Немецких аналогов. Чтоб знали оружейный центр на Украине в Виннице . Губернатор молодец .

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)