Вінниччина чекає іноземних гостей на День Незалежності

11.08.09 16:02 3258

60 осіб у складі 7 офіційних делегацій європейських країн – Російської Федерації, Румунії, Польщі, Молдови, за словами заступника начальника управління міжнародного співробітництва та євроінтеграції ОДА В.Мережка, виявили бажання відзначити 18-ту річницю Незалежності України на Вінниччині.

Вінниччина чекає іноземних гостей на День Незалежності

В межах урочистостей відбудеться міжнародна конференція "Реформування місцевого самоврядування в Україні у відповідності до Європейської Хартії місцевого самоврядування" щодо підвищення ролі та важливості місцевого самоврядування. Вона проводиться за підтримки облдержадміністрації та Товариства «Україна-Польща-Німеччина».

Протягом 2009 року значно активізувалась зацікавленість нашим регіоном у дипломатичних представництв різних країн світу. Активно триває співпраця з Республікою Польща - найважливішою подією 2009 року стане відкриття Генерального Консульства Республіки Польща у Вінниці. А міжнародний товарообіг Вінниччини у першому півріччі 2009 року склав 309 млн. дол., з яких 189 млн. надійшло від експорту, та 120 отримано від імпорту продукції. Вінницька область поставляє на експорт зернові культури, молочну продукцію, вироби з текстилю та деревини, жири і олії рослинного і тваринного походження, недорогоцінні метали тощо. На імпорт в основному надходить м’ясна продукція, насіння соняшнику, транспортні засоби і шляхове обладнання.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)