У День Державного Прапору площа перед мерією буде прикрашена кількома десятками національних прапорів

19.08.09 00:46 2600

У відповідності до Указу Президента України від 7 серпня 2009 року №602/2009 «Про внесення змін до Указу Президента України від 23 серпня 2004 року» №987 відтепер щороку 23 серпня о 9 годині у містах Києві та Севастополі, обласних та районних центрах, інших населених пунктах України, - відбуватимуться офіційні церемонії підняття Державного Прапора України за участю діячів науки та культури, представників міжнародних, громадських, релігійних організацій та політичних партій.

У День Державного Прапору площа перед мерією буде прикрашена кількома десятками національних прапорів

Цьогоріч за участю представників влади, громадських та політичних організацій міста, почесної варти Збройних Сил України під національний гімн у виконанні духового оркестру у Вінниці о 9 годині ранку на Майдані Незалежності піднімуть Прапор України. Крім основного Прапору, перед мерією встановлять ще 28 прапорів, які прикрасять центральну площу міста. На інших площах, проспектах, вулицях, майданах Вінниці, на бюджетних установах тощо - піднімуть близька 200 прапорів. Вже виготовлено понад 250 прапорців, які височітимуть на стовпах. Традиційно транспорт громадського користування, - трамваї та тролейбуси, - також будуть курсувати містом із прапорцями на даху.

За словами заступника міського голови Миколи Гунька, у офіційній церемонії підняття Державного Прапора України можуть взяти участь усі бажаючі. Для цього слід лише прийти на Майдан Незалежності 23 серпня о 9 годині ранку. «Таким насиченням прапорів сподіваємось привернути увагу громадськості міста до державних символів України, - каже Микола Гунько, – та нагадати, що символом держави є національний прапор».
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)