Мерія перевірятиме лікарні на предмет нав’язування додаткових послуг відвідувачам

20.08.09 12:39 3589

Торік виконком міської ради прийняв рішення про заборону торгівлі на території міських шкіл. Цьогоріч дійшла черга і до закладів охорони здоров'я.

Мерія перевірятиме лікарні на предмет нав’язування додаткових послуг відвідувачам

13 серпня на черговому засіданні виконкому розглядалось питання щодо передачі в оренду приміщень у лікарнях міста під встановлення автоматів для продажу бахіл. Міський голова Володимир Гройсман висловив жорстку позицію щодо нав'язування подібних послуг у закладах охорони здоров'я міста та вважає, що це один із способів заробляння коштів на вінничанах.

«Я це розумію так: ми даємо в оренду 1-2 кв. м площі, далі йде наказ по лікарні «Ходити тільки в бахілах» і вхід в лікарню стає платним, - каже Володимир Гройсман. - Тобто людині для того, щоб увійти в лікарню, необхідно сплати 1,5 грн. Я просто вражений такою політикою головних лікарів». В результаті дане питання було знято з порядку денного.

Мер доручив підготувати розпорядження щодо створення комісії, котра проведе перевірку лікувальних закладів на наявність підприємців, що надають додаткові послуги. «Нав'язування послуг, наприклад, фотографування при виписуванні з пологових будинків, - це заробляння коштів на порожньому місці, - переконаний міський голова. - Я би просив вичистити весь цей бруд з наших лікарень, і якщо я щось подібне побачу в школах чи закладах охорони здоров'я, - відповідальним за це особам буде непереливки». Володимир Гройсман зобов'язав управління охорони здоров'я міської ради протягом двох тижнів подати перелік орендарів, які здійснюють торгівлю чи надають якісь послуги у лікарнях, та чітко відслідкувати, які з них нав'язуються пацієнтам.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)