Близько 200 юних вінничан взяло участь у флешмобі «Ніколи знову»

08.05.15 18:29 4052

Близько 200 юних вінничан взяло участь у флешмобі «Ніколи знову»

Сьогодні у Вінниці відбувся молодіжний флешмоб «Ніколи знову». Захід приурочений Дню Перемоги. До нього долучилося близько 200 вінницьких студентів та учнів, а також – учасники фестивалю «Барвінкове кружало».

Флешмоб організувала Вінницька молодіжна рада, teens-club «Універ», відділ у справах молоді та туризму Вінницької міської ради.

На Європейській площі молоді люди вишикувалися таким чином, щоб сформувати фразу «Ніколи знову», та розгорнули жовто-блакитний прапор.

Близько 200 юних вінничан взяло участь у флешмобі «Ніколи знову»

«Цим флешмобом ми вшановуємо пам'ять героїв, які захищали свою країну не шкодуючи власного життя. Те, що вони зробили для нас, ніколи не можна забувати», – зазначила учасниця акції студентка Тетяна. «Також завжди потрібно пам’ятати, які жахливі наслідки несе з собою війна, скільки горя та відчаю вона породжує. Тому потрібно робити все, щоб такі трагедії ніколи не повторювалися», – каже школяр Вадим.

Фото

Близько 200 юних вінничан взяло участь у флешмобі «Ніколи знову» Близько 200 юних вінничан взяло участь у флешмобі «Ніколи знову» Близько 200 юних вінничан взяло участь у флешмобі «Ніколи знову» Близько 200 юних вінничан взяло участь у флешмобі «Ніколи знову» Близько 200 юних вінничан взяло участь у флешмобі «Ніколи знову» Близько 200 юних вінничан взяло участь у флешмобі «Ніколи знову» Близько 200 юних вінничан взяло участь у флешмобі «Ніколи знову» Близько 200 юних вінничан взяло участь у флешмобі «Ніколи знову» Близько 200 юних вінничан взяло участь у флешмобі «Ніколи знову» Близько 200 юних вінничан взяло участь у флешмобі «Ніколи знову» Близько 200 юних вінничан взяло участь у флешмобі «Ніколи знову» Близько 200 юних вінничан взяло участь у флешмобі «Ніколи знову» Близько 200 юних вінничан взяло участь у флешмобі «Ніколи знову» Близько 200 юних вінничан взяло участь у флешмобі «Ніколи знову» Близько 200 юних вінничан взяло участь у флешмобі «Ніколи знову» Близько 200 юних вінничан взяло участь у флешмобі «Ніколи знову» Близько 200 юних вінничан взяло участь у флешмобі «Ніколи знову» Близько 200 юних вінничан взяло участь у флешмобі «Ніколи знову» Близько 200 юних вінничан взяло участь у флешмобі «Ніколи знову» Близько 200 юних вінничан взяло участь у флешмобі «Ніколи знову» Близько 200 юних вінничан взяло участь у флешмобі «Ніколи знову» Близько 200 юних вінничан взяло участь у флешмобі «Ніколи знову» Близько 200 юних вінничан взяло участь у флешмобі «Ніколи знову»

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)