Вінничани встановили рекорд України, станцювавши сальсу у вишиванках

25.05.15 15:16 4046

Вінничани встановили рекорд України, станцювавши сальсу у вишиванках

У Вінниці 24 травня відбувся найбільший український сальса-хоровод. 207 пар під "Червону руту" Володимира Івасюка у в особливому аранжуванні - з кубинськими мотивами. І увійшли до "Книги рекордів України".

Зафіксували рекорд у номінації «Масові заходи». Однією з умов організаторів була наявність вишитого вбрання.

Вінничани встановили рекорд України, станцювавши сальсу у вишиванках

"У нас формат іде – мікс української та кубинської культури. Узяли паралелі – хореографію української культури – хороводний формат і кубинській формат – "труеде", об'єднали і зробили таке своє "ноу-хау", - розповів один із учасників масового дійства хореограф Дмитро Яровий.

Участь у такій акцій міг взяти кожен охочий. Зазначається, що сальсу готували на тижневих курсах. Учасники заходу утворили два кола. В одному з них виконували танець найменші танцюристи, в іншому – дорослі.

Детальніше у відеосюжеті:

Фото

Вінничани встановили рекорд України, станцювавши сальсу у вишиванках Вінничани встановили рекорд України, станцювавши сальсу у вишиванках Вінничани встановили рекорд України, станцювавши сальсу у вишиванках Вінничани встановили рекорд України, станцювавши сальсу у вишиванках Вінничани встановили рекорд України, станцювавши сальсу у вишиванках Вінничани встановили рекорд України, станцювавши сальсу у вишиванках Вінничани встановили рекорд України, станцювавши сальсу у вишиванках Вінничани встановили рекорд України, станцювавши сальсу у вишиванках Вінничани встановили рекорд України, станцювавши сальсу у вишиванках Вінничани встановили рекорд України, станцювавши сальсу у вишиванках Вінничани встановили рекорд України, станцювавши сальсу у вишиванках Вінничани встановили рекорд України, станцювавши сальсу у вишиванках Вінничани встановили рекорд України, станцювавши сальсу у вишиванках Вінничани встановили рекорд України, станцювавши сальсу у вишиванках Вінничани встановили рекорд України, станцювавши сальсу у вишиванках Вінничани встановили рекорд України, станцювавши сальсу у вишиванках Вінничани встановили рекорд України, станцювавши сальсу у вишиванках Вінничани встановили рекорд України, станцювавши сальсу у вишиванках

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ВінницяОк
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)