Найбажаніший проект літа для старшокласників «Summer in Action 2015»

02.07.15 01:15 2627

Найбажаніший проект літа для старшокласників «Summer in Action 2015»

Останні декілька тижнів серед старшокласників міста Вінниця широко дискутується тема власної зайнятості протягом літа. Один з найкращих проектів, які були реалізовані минулого року «In Action» знайшов своє продовження в оновленому форматі з назвою «Summer in Action» (Літо в Дії).

Найбажаніший проект літа для старшокласників «Summer in Action 2015»Про деталі та цьогорічні цікавинки вдалося дізнатися у ініціатора проекту, Дмитра Слободянюка:

«В наш час важко щось придумати нове та цікаве. Минулого року ми зініціювали даний проект аби частково вирішити проблему зайнятості учнів 9-11 класів та навчити їх громадській активності. Проект фінішував новими ідеями та реалізованими проектами учасників. Цьогорічну програму ми незначно змінили, але ключові теми залишили: лідерство, волонтерство, майбутня професія, безпека в мережі Інтернет, історія та майбутнє міста та багато іншого.

Аби кожен день був цікавим та не повторював попередній організатори забезпечать учасників як теоретичними, так і практичними заняттями, цікавими завданнями, конкурсами, квестами та іншими формами неформальної освіти. Екскурсії, пікніки та відомі особи нашого міста – створять позитивну атмосферу проекту.

Головна особливість нашого проекту, що по закінченні теоретичної частини, учасники зможуть реалізувати власні проекти, які ми профінансуємо. Аби в подальшому стати активним учасником громади міста – потрібно навчатися, прогресувати та досягати цілей. Ми даємо «вудочку» майбутній еліті міста».

Головна мета проекту – активізувати, навчити та дати поштовх новому поколінню молоді, що сприятиме розвитку прогресивного громадянського суспільства.

Тривалість реалізації проекту: липень 2015 – вересень 2015 року.

На першому етапі організатори відберуть 35 учасників (учні 9-11 класів міста Вінниці), які пройдуть теоретично-практичне навчання з 6 по 20 липня 2015 року, а на під час другого етапу випускники проекту реалізують свої власні соціальні проекти.

Участь у проекті Безкоштовна. Організатори забезпечують учасників роздатковим матеріалом, кава-паузами, транспортування та фінансування соціальних проектів фіналістів.

Для участі у проекті потрібно заповнити реєстраційну анкету за посиланням https://goo.gl/j6XqMN до 19:00 03 липня 2015 включно.

http://vk.com/summer_in_action - офіційна група в соціальній мережі «Вконтакте».

Організатори проекту: громадська організація «Спільно дій», випускники проекту «In Action».

Проект здійснюється за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Фото

Найбажаніший проект літа для старшокласників «Summer in Action 2015» Найбажаніший проект літа для старшокласників «Summer in Action 2015» Найбажаніший проект літа для старшокласників «Summer in Action 2015» Найбажаніший проект літа для старшокласників «Summer in Action 2015» Найбажаніший проект літа для старшокласників «Summer in Action 2015» Найбажаніший проект літа для старшокласників «Summer in Action 2015»

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)