Неподалік Вінниці два дні літали військові літаки та стрибав десант

03.08.15 12:30 2639

Неподалік Вінниці два дні літали військові літаки та стрибав десант

На військовому аеродромі гвардійської військово-транспортної авіаційної бригади Повітряних Сил Збройних Сил України, що дислокується неподалік Вінниці, впродовж двох днів екіпажі літаків Ан-26 та вертольотів Мі-8МТ виконували польотні завдання у простих і складних метеорологічних умовах удень з переходом у нічну льотну зміну. Також екіпажі АН-26 виконували десантування особового складу.

Спеціально для десантування на польоти до гвардійців-авіаторів прибуло кілька десятків офіцерів і контрактників двох військових частин спеціального призначення Збройних Сил України з Хмельниччини.

Воїни-розвідники здійснювали стрибки з парашутом Д-5 другої серії в рамках виконання стрибкової програми за 2015 рік. Десантувалися з висоти у півтисячі метрів і на швидкості 220-250 км/год.

Неподалік Вінниці два дні літали військові літаки та стрибав десант

Польоти військової авіації і практичні заняття з повітряно-десантної підготовки військових розвідників проводились на загальному тактичному фоні, де авіатори вдосконалювали майстерність з доставки десанту повітряним шляхом в умовний тил противника, враховуючи час доби, складність метеорологічних умов.

Неподалік Вінниці два дні літали військові літаки та стрибав десант

Спецпризначенці ж відпрацьовували елементи відділення від повітряного судна, техніку приземлення вдень і вночі, умовне захоплення і мінування розвідувальними й диверсійними групами важливих об’єктів інфраструктури противника та ряд інших спеціальних завдань.

Фото

Неподалік Вінниці два дні літали військові літаки та стрибав десант Неподалік Вінниці два дні літали військові літаки та стрибав десант Неподалік Вінниці два дні літали військові літаки та стрибав десант Неподалік Вінниці два дні літали військові літаки та стрибав десант Неподалік Вінниці два дні літали військові літаки та стрибав десант Неподалік Вінниці два дні літали військові літаки та стрибав десант Неподалік Вінниці два дні літали військові літаки та стрибав десант Неподалік Вінниці два дні літали військові літаки та стрибав десант Неподалік Вінниці два дні літали військові літаки та стрибав десант Неподалік Вінниці два дні літали військові літаки та стрибав десант Неподалік Вінниці два дні літали військові літаки та стрибав десант Неподалік Вінниці два дні літали військові літаки та стрибав десант Неподалік Вінниці два дні літали військові літаки та стрибав десант Неподалік Вінниці два дні літали військові літаки та стрибав десант Неподалік Вінниці два дні літали військові літаки та стрибав десант Неподалік Вінниці два дні літали військові літаки та стрибав десант Неподалік Вінниці два дні літали військові літаки та стрибав десант

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Міністерство оборони України (офіційний веб сайт)
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)