За п’ять років мерія планує оновити обладнання їдалень усіх шкіл міста

20.08.15 16:14 2832

За п’ять років мерія планує оновити обладнання їдалень усіх шкіл міста

У цьому році в шкільних їдальнях Вінниці почали встановлювати нові електроплити, холодильники, морозильні камери та мікрохвильовки. Таке оновлення харчоблоків вже відбулось у загальноосвітніх закладах №№ 9, 29, 30, 1, 4, 7, 14, 17. Міська влада планує, що поступово за п’ять років вдасться оновити техніку столових в усіх школах.

На сьогоднішній день обладнання харчоблоків міських шкіл досить застаріле. Здебільшого воно встановлювалось іще тоді, коли створювалась або будувалась школа, до того ж воно є достатньо енергозатратним. Заміна повінстю всієї техніки в усіх навчальних закладах вимагає значних фінансових затрат. Тому в цьому році в.о. Вінницького міського голови Сергій Моргунов поставив завдання поступово, але системно розпочати цей процес, і за п’ять років оновити обладнання їдалень усіх шкіл міста. Стартував проект уже у вісьмох загальноосвітніх закладах. Це школи №№9, 29, 30, 1, 4, 7, 14, 17.

За п’ять років мерія планує оновити обладнання їдалень усіх шкіл міста

«Є кілька причин, по яких потрібно встановлювати нову техніку у їдальнях шкіл. По-перше, це питання енергозбереження, а по-друге, це якість харчування. Тому ми в цьому році розпочали замінювати старе обладання харчоблоків на нове. Цим займаються комунальні підприємства «Меридіан» і «Школяр». Я вважаю, що харчування в школах має бути на належному рівні, а контролювати якість мають повне право і батьки, і діти, і вчителі», - зазначив під час об’їзду шкіл перед початком нового навчального року Сергій Моргунов.

За п’ять років мерія планує оновити обладнання їдалень усіх шкіл міста

Школа-гімназія №17 – одна зі навчальних закладів, де теж з’явилась нова побутова техніка в їдальні, а заразом цього літа там відремонтовано частину приміщення, де харчуються учні. Приміщенню цього навчального закладу більше ста років, тому під час ремонту вирішили підкреслити поважний вік будівлі і відкрили автентчину цегельну кладку. Вона гармонійно поєдналась із сучасним дизайном, тож адміністрація школи сподівається, що в новому навчальному році їдальня приємно здивує школярів. Окрім цього в школі частково замінено вікна та внутрішні двері, відремонтовано вестибюль.

Фото

За п’ять років мерія планує оновити обладнання їдалень усіх шкіл міста За п’ять років мерія планує оновити обладнання їдалень усіх шкіл міста За п’ять років мерія планує оновити обладнання їдалень усіх шкіл міста За п’ять років мерія планує оновити обладнання їдалень усіх шкіл міста За п’ять років мерія планує оновити обладнання їдалень усіх шкіл міста За п’ять років мерія планує оновити обладнання їдалень усіх шкіл міста За п’ять років мерія планує оновити обладнання їдалень усіх шкіл міста

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)