Президент України відзначив Вінниччину за шефство над усіма багатодітними сім’ями

26.10.09 00:28 2508

Про позитивні зрушення, що відбулися у сфері допомоги дітям протягом останніх кількох років йшлося у Харкові на Всеукраїнська нараді „З любов’ю та турботою до дітей” за участю Президента України.

Президент України відзначив Вінниччину за шефство над усіма багатодітними сім’ями

Президент відзначив відродження шефства підприємств, установ та організацій над багатодітними і неповними сім’ями. А також підкреслив, що у Вінницькій області таке шефство встановлено над усіма 830 багатодітними сім’ями, в яких виховується 5 і більше дітей, за що подякував представникам бізнесу і всім, хто підтримав його ініціативу, за їхню благодійницьку діяльність.


У складі делегації від Вінницької області у нараді взяли участь голова облдержадміністрації Олександр Домбровський, заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова, голови районних державних адміністрацій, керівники обласних управлінь та відділів, що відповідають за соціально-гуманітарну сферу.

Одним із перших кроків на шляху покращення ситуації В.Ющенко назвав кардинальне збільшення матеріальної допомоги при народженні дитини. Завдяки таким діям, зауважив Президент, в Україні торік народилося на 20% більше дітей, ніж у 2004-му.

Глава держави звернув окрему увагу на покращення демографічної ситуації в Україні останніми роками. «За підсумками трьох років можна сказати – одна четверта України вже має прогресивну динаміку регіональної демографії», - констатував В.Ющенко, додавши – за таких темпів Україна в 2015 році вперше матиме абсолютний приріст власного населення.


Ефективним для вирішення проблем багатодітних родин Президент назвав також ініційований ним спільний проект влади і бізнесу «Зігрій любов’ю дитину» та висловив особливу вдячність усім, хто два роки тому долучився до реалізації цього проекту.
Віктор Ющенко також звернув увагу на позитивні зміни, що відбулися у сфері усиновлення – перевагою національного усиновлення над міжнародним.
Президент висловив переконання, що протягом наступних років в Україні суттєво зміниться ставлення суспільства до проблем дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування,зросте увага до них та готовність допомогти.

Для довідки:
Станом на 01.10.2009 року в області проживає 341474 тис. дітей віком до 18 років, з яких за оперативними даними 3201 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Опіка і піклування, національне та міждержавне усиновлення
Станом на 01.10.2009 кількість дітей під опікою та піклуванням становила 2032 особи (63,5 % від загальної кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування).

Розвиток сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

На регіональному обліку з усиновлення перебуває 855 дітей.
Сформована база потенційних кандидатів в усиновителі, яка налічує 87 сімей.
За 9 місяців поточного року усиновлено 77 дітей, з них: 45 – громадянами України, 32 – іноземцями
Упродовж поточного року створено 5 ДБСТ та 31 ПС, влаштовано 103 дитини.
В даний час в області функціонує 18 ДБСТ та 98 ПС, в яких виховується 296 дітей.

Подолання дитячої бездоглядності та безпритульності
У Вінницькому обласному комунальному притулку для дітей «Добро» та Жмеринському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей упродовж поточного року станом на 1 жовтня 2009 року перебувало та пройшло соціально-психологічну реабілітацію 217 дітей.

Фото з сайту www.president.gov.ua
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)