Сьогодні зі Сходу України повернулись вінницькі міліціонери

12.10.15 13:52 3133

Сьогодні зі Сходу України повернулись вінницькі міліціонери

Понад 80 працівників міліції повернулися з зони АТО, де виконували завдання з охорони правопорядку. Правоохоронці несли службу на блок-постах, охороняли стратегічні об’єкти, протидіяли проникненню диверсійних груп, вилучали зброю та вибухівку, забезпечували роботу пересувних блок-постів з протидії контрабанди товарів на захоплену бойовиками територію.

Командир зведеного загону міліції Євген Прудиус доповів т.в.о. начальника УМВС Сергію Кримчуку про успішне виконання поставлених завдань та повернення на місце постійної дислокації у повному складі.

Сьогодні зі Сходу України повернулись вінницькі міліціонери

Керівник вінницької міліції подякував підлеглим за службу та виконав приємну місію – вручив погони капітана міліції дільничному з Тиврівського району Василю Чернаті.

Сергій Кримчук також привітав бійців зведеного загону Костянтина Сторожука та Дмитра Станіславова з поповненням у їх сім’ях – народженням Злати та Артема.

Сьогодні зі Сходу України повернулись вінницькі міліціонери

Захисників традиційно зустрічали з короваєм колеги, рідні, друзі.

За словами т.в.о. начальника УМВС України у Вінницькій області Сергія Кримчука, кожен другий вінницький міліціонер за час проведення антитерористичної операції побував у небезпечному відрядженні на Сході України. Всі поставлені завдання були виконані. На жаль, не обійшлось без втрат - один міліціонер загинув, троє отримали поранення.

Нагадаємо, наприкінці минулого тижня в рамках чергової ротації понад півсотні вінницьких правоохоронців вирушили в зону АТО.

Фото

Сьогодні зі Сходу України повернулись вінницькі міліціонери Сьогодні зі Сходу України повернулись вінницькі міліціонери Сьогодні зі Сходу України повернулись вінницькі міліціонери Сьогодні зі Сходу України повернулись вінницькі міліціонери Сьогодні зі Сходу України повернулись вінницькі міліціонери Сьогодні зі Сходу України повернулись вінницькі міліціонери Сьогодні зі Сходу України повернулись вінницькі міліціонери

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)