Нові львівські автобуси виїдуть на вінницькі маршрути

18.04.08 00:20 8385

П`ять нових міських автобусів "ЛАЗ" незабаром мають надійти до Вінниці. Це перші машини, що працюватимуть у новому комунальному підприємстві "Автобусний парк", який діє на базі Трамвайно-тролейбусного управління.

Нові львівські автобуси виїдуть на вінницькі маршрути

Гроші за автобуси уже заплачені - це 4,3 мільйона гривень (один автобус - 860 тисяч гривень). Зовні вони дуже схожі на львівські тролейбуси, придбані містом торік - низькопольні, мають широкі двері. Це стало важливим кретерієм щодо придбання.


За словами Валерія Карнацького, начальника відділу транспорту та зв`язку міської ради, попередньо "ЛАЗи" курсуватимуть із залізничного вокзалу на Старе місто (кінцеві "Педучилище" та "Будинок відпочинку"). Вони будуть працювати у звичайному режимі, тобто матимуть чітко визначений графік руху, зупинки та перевозитимуть пільговиків.

Також міська влада виступила з пропозицією до перевізників та підприємців, які володіють автобусами великої місткості, призначеними для міських маршрутів, з проханням здавати їх в оренду міському автобусному парку.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)