Анджей Сломський став в. о. керівника Генерального Консульства Польщі у Вінниці

17.11.09 03:32 4467

Днями консула Республіки Польща в Україні Анджея Сломського було призначено в. о. керівника Генерального польського Консульства у Вінниці.

Анджей  Сломський став в. о. керівника Генерального Консульства Польщі у Вінниці

Вінничани з нетерпінням очікують відкриття польського Консульства. Про це 16 листопада на робочій зустрічі із Анджеєм Сломським говорив Вінницький міський голова Володимир Гройсман. І чекати залишилось недовго. Анжей СломськийУгода про оренду приміщення у приміщенні торгово-офісного центру «Магіцентр», яка була підписана місяць тому, передбачає 110 днів (з моменту підписання) на завершення усіх робіт по облаштуванню Генерального Консульства Республіки Польща в Україні. Консульство займатиме цілий поверх. Володимир Гройсман запевнив, що жодних підстав для порушення цих термінів немає, і роботи будуть завершені вчасно: «Наше місто і Польщу поєднують давні партнерські стосунки. Разом із нашим польськими друзями ми робимо ще один крок до перетворення Вінниці у сучасне європейське місто».

Учасники зустрічі обговорили деталі роботи консульства. На думку польської сторони, консульство у Вінниці щодня зможе видавати досить велику кількість віз. Тим більше, що позаяк Польща є членом Європейського Союзу, - візи видаватимуться і до інших країн Шенгенської зони. Очікується також, що послугами Генерального Консульства Республіки Польща у Вінниці користуватимуться і мешканці сусідніх із Вінниччиною областей.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)