Анджей Сломський став в. о. керівника Генерального Консульства Польщі у Вінниці

17.11.09 03:32 3714 4

Днями консула Республіки Польща в Україні Анджея Сломського було призначено в. о. керівника Генерального польського Консульства у Вінниці.

Анджей Сломський став в. о. керівника Генерального Консульства Польщі у Вінниці

Вінничани з нетерпінням очікують відкриття польського Консульства. Про це 16 листопада на робочій зустрічі із Анджеєм Сломським говорив Вінницький міський голова Володимир Гройсман. І чекати залишилось недовго. Анжей СломськийУгода про оренду приміщення у приміщенні торгово-офісного центру «Магіцентр», яка була підписана місяць тому, передбачає 110 днів (з моменту підписання) на завершення усіх робіт по облаштуванню Генерального Консульства Республіки Польща в Україні. Консульство займатиме цілий поверх. Володимир Гройсман запевнив, що жодних підстав для порушення цих термінів немає, і роботи будуть завершені вчасно: «Наше місто і Польщу поєднують давні партнерські стосунки. Разом із нашим польськими друзями ми робимо ще один крок до перетворення Вінниці у сучасне європейське місто».

Учасники зустрічі обговорили деталі роботи консульства. На думку польської сторони, консульство у Вінниці щодня зможе видавати досить велику кількість віз. Тим більше, що позаяк Польща є членом Європейського Союзу, - візи видаватимуться і до інших країн Шенгенської зони. Очікується також, що послугами Генерального Консульства Республіки Польща у Вінниці користуватимуться і мешканці сусідніх із Вінниччиною областей.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4. Роман
  Роман
  23-12-09, 11:54 | IP:93.183.238...
  Звичайно, нове консульство у Вінниці буде охоплювати консульский округ, до якого увійдуть Вінницька, Житомирська та Хмельницька області. Це буде 6 польський консульський округ в Україні. А візи дійно видаватимуться шенгенські, тобто дійсні на території усіх країн Шенгенської зони з умовою початкового в'їзду на територію РП.
 • 3. Gapochka
  Gapochka
  19-11-09, 13:44 | IP:195.34.206...
  і де тут неправильна інформація? як це можна було зрозуміти з останнього речення, що Консульство створюється лише для Вінницької області...
 • 2. Олексій
  Олексій
  17-11-09, 13:35 | IP:95.132.180...
  Те, що консульство відкривають - це добре. Те, що управління у справах ЗМІ міської ради дає неправдиву, або неточну інформацію - це погано. Польща дійсно є членом ЄС, але це не означає автоматичне отримання шенгеньких віз. Є кілька стран ЄС, які не входять до зони Шенгену. Польщіз січня минулого року приєдналась до Угоди, але Консульство не буде давати візи для інших стран. ЛИШЕ для Польщі. Інша справа, що по ній можно буде поїхати і до іншої країни шенгену. Але перебування саме в Польщі є обовязковим. Інакше наступного разу ваші шанси отримати відмову будуть досить вагомі. І Консульство створюється не лише для Вінницької області (як можно зрозуміти з повідомлення міськради). До консульського округу входять ще 2 області.
  Функції влади обєктивно інформувати громадськість, а не вводити її в оману. Запитали б в того самого Сломського він, як надзвичайно авторитетна та поважна особа, дав би вичерпну відповідь.
 • 1. Олександр
  Олександр
  17-11-09, 12:08 | IP:95.134.81...
  Шановний пан А.Сломский, щиро вітаємо Вас з призначенням в.о.керівника Генерального польского Консульства у м.Вінниця!Бажаемо плідної співпраці з туристичними фірмами нашого міста та пересічними громадянами нашої України. Директор туроператора Олві-тур Олександр Захаріяш

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)