Сьогодні у Вінниці запрацювала Резиденція Дідуся Мороза

19.12.15 23:16 4185

Сьогодні у Вінниці запрацювала Резиденція Дідуся Мороза

19 грудня на майдані Незалежності відкрилася Резиденція Дідуся Мороза. Особливістю цьогорічного казкового містечка є те, що до 23 грудня дітлахів тут прийматиме Святий Миколай. А потім їх розважатимуть казкові Діди Морози.

Вже вчетверте для маленьких вінничан гостинно відкриває свої двері Резиденція Дідуся Мороза. З кожним роком збільшується кількість маленьких відвідувачів казкового містечка. Так, у минулому році його відвідало більше 17 тисяч маленьких вінничан.

У цьому році до казкових персонажів, які проживають у Резиденції та розважають дітлахів, приєднався Фіксик. А також символ нового року – Мавпочка. Вони, разом з іншими казковими персонажами, проводитимуть для маленьких вінничан різноманітні конкурси, ігри та флеш-моби.

Сьогодні у Вінниці запрацювала Резиденція Дідуся Мороза

Особливістю роботи Резиденції в цьому році буде те, що з 19 по 24 грудня тут дітлахів чекатиме Святий Миколай з подарунками. А вже з 25 грудня по 14 січня дітей зустрічатимуть відомі вінничани, які виковуватимуть роль Дідусів Морозів.

У будні Резиденція працюватиме з 16.00 до 20.00, а у вихідні та святкові дні – з 14.00 до 19.00.

Фото

Сьогодні у Вінниці запрацювала Резиденція Дідуся Мороза Сьогодні у Вінниці запрацювала Резиденція Дідуся Мороза Сьогодні у Вінниці запрацювала Резиденція Дідуся Мороза Сьогодні у Вінниці запрацювала Резиденція Дідуся Мороза Сьогодні у Вінниці запрацювала Резиденція Дідуся Мороза Сьогодні у Вінниці запрацювала Резиденція Дідуся Мороза Сьогодні у Вінниці запрацювала Резиденція Дідуся Мороза Сьогодні у Вінниці запрацювала Резиденція Дідуся Мороза Сьогодні у Вінниці запрацювала Резиденція Дідуся Мороза Сьогодні у Вінниці запрацювала Резиденція Дідуся Мороза Сьогодні у Вінниці запрацювала Резиденція Дідуся Мороза Сьогодні у Вінниці запрацювала Резиденція Дідуся Мороза Сьогодні у Вінниці запрацювала Резиденція Дідуся Мороза Сьогодні у Вінниці запрацювала Резиденція Дідуся Мороза Сьогодні у Вінниці запрацювала Резиденція Дідуся Мороза Сьогодні у Вінниці запрацювала Резиденція Дідуся Мороза Сьогодні у Вінниці запрацювала Резиденція Дідуся Мороза Сьогодні у Вінниці запрацювала Резиденція Дідуся Мороза Сьогодні у Вінниці запрацювала Резиденція Дідуся Мороза

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)