Олександр Домбровський запросив бізнесменів області до благодійної діяльності

20.11.09 13:49 2305 4

„Благодійність бізнесу є не лише економічною складовою, а й соціальною філософією” – зазначив голова облдержадміністрації Олександр Домбровський під час семінару-практикуму на тему „Благодійність бізнесу: корисно для себе - ефективно для інших”, який відбувся 19 листопада за ініціативи журналу „Експерт”.

Олександр Домбровський запросив бізнесменів області до благодійної діяльності

У цьому заході взяли участь голова ради директорів Nemiroff Холдинг Олександр Глусь, керівники та члени громадських організацій Вінниччини, бізнесмени.

Основна мета семінару – це популяризація сучасних інструментів корпоративної філантропії в українському бізнес-середовищі.

У своєму виступі Олександр Домбровський акцентував увагу на тому, що благодійність повинна бути потребою бізнесу. За цим брендом стоїть не тільки економічна складова, а й соціальна філософія. Адже на сьогодні є багато людським бід і проблем, з якими вони приходять до представників влади. І тому для того, щоб побачити і проявити ініціативу у допомозі тим, хто цього потребує Олександр Домбровський запросив представників бізнесу на особистий прийом громадян голови облдержадміністрації.

В ході семінару-практикуму представники бізнесу обмінялися досвідом благодійної роботи підприємств, які працюють у Вінницькій області.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4. Максим
  Максим
  03-12-09, 06:43 | IP:89.21.79...
  Шановні добродіі можновладці-не беріть хабарі,непомірні податки наперед і утворіть умови для адресноі благодійності.
 • 3. Сергій
  Сергій
  23-11-09, 22:07 | IP:194.6.197...
  поверніть ПДВ, і не суйте палки в колеса бізнесменам постійними поборами-хабарями!
 • 2. Олександр
  Олександр
  22-11-09, 10:59 | IP:95.132.198...
  В нашій області чуть більше тисячі інвалідів-ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. 14 грудня кожного року є офіційним днем ВШАНУВАННЯ ЛІКВІДАТОРІВ аврії на ЧАЕС, тож де ті благодійники, хоча-б інвалідам допомогли на ліки, які міська влада НЕ МОЖЕ проплатити за безкоштовними рецептами, про що ще можна говорити?????
 • 1. Петро
  Петро
  22-11-09, 02:19 | IP:89.21.79...
  Блогодійність це в тій державі,де державні чиновники не дерибанять держбюджет.В Украіні вже багато років іде деребан держбюджету за рахунок державних закупевель та зарплатні держслужбовців,яка сягае дуже великих розмірів.Як сьогодні тілька зарплатня шахтаря 2000 грн.,а дуже втомлених держслужбовців,та народних депутатів від 5000 до 30000 грн.То давайте шановні добродіі зробим "Єліту"(держслужбовців і депутатів)побагачше,бо ім на хліб не вистачає і "відгукнемся на заклики" губернатора.(держслужбовця)

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)