Олександр Домбровський запросив бізнесменів області до благодійної діяльності

20.11.09 13:49 2775

„Благодійність бізнесу є не лише економічною складовою, а й соціальною філософією” – зазначив голова облдержадміністрації Олександр Домбровський під час семінару-практикуму на тему „Благодійність бізнесу: корисно для себе - ефективно для інших”, який відбувся 19 листопада за ініціативи журналу „Експерт”.

Олександр Домбровський запросив бізнесменів області до благодійної діяльності

У цьому заході взяли участь голова ради директорів Nemiroff Холдинг Олександр Глусь, керівники та члени громадських організацій Вінниччини, бізнесмени.

Основна мета семінару – це популяризація сучасних інструментів корпоративної філантропії в українському бізнес-середовищі.

У своєму виступі Олександр Домбровський акцентував увагу на тому, що благодійність повинна бути потребою бізнесу. За цим брендом стоїть не тільки економічна складова, а й соціальна філософія. Адже на сьогодні є багато людським бід і проблем, з якими вони приходять до представників влади. І тому для того, щоб побачити і проявити ініціативу у допомозі тим, хто цього потребує Олександр Домбровський запросив представників бізнесу на особистий прийом громадян голови облдержадміністрації.

В ході семінару-практикуму представники бізнесу обмінялися досвідом благодійної роботи підприємств, які працюють у Вінницькій області.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)