Чим займатиметься Громадська рада при Вінницькій облдержадміністрації у першому півріччі

29.01.16 11:36 1118 0

Чим займатиметься Громадська рада при Вінницькій облдержадміністрації у першому півріччі

Вчора, 28 січня в приміщенні обласної державної адміністрації відбулося чергове засідання Громадської ради, на якому розглядалися організаційні питання діяльності Ради, а також було затверджено план роботи на І півріччя 2016 року.

Учасники засідання розглянули організаційні питання діяльності комітетів Громадської ради, а також прийняли план роботи на І півріччя 2016 року. Було ухвалено рішення про виключення зі складу 8 членів Громадської ради, які протягом 2015 року ні одного разу не брали участь в її роботі. Таким чином, у 2016 році Рада складатиметься з 59 осіб – представників найвпливовіших громадських організацій нашої області.

Заплановано впровадження та реалізація низки регіональних програм, серед яких обласна цільова програма роботи з обдарованою молоддю, програма розвитку міжнародного та міжнаціонального співробітництва, єдина комплексна правоохоронна програма, регіональна програма будівництва (придбання) доступного житла у Вінницькій області та багато інших не менш актуальних проектів.

Чим займатиметься Громадська рада при Вінницькій облдержадміністрації у першому півріччі

Також, Громадська рада запланувала здійснити громадський контроль за станом дотримання та виконання своїх повноважень Вінницькою обласною державною адміністрацією щодо здійснення матеріально-фінансового забезпечення закладів охорони здоров’я, що належать до сфери її управління.

Громадська рада при обласній державній адміністрації виявилась налагодженим механізмом щодо врахування суспільної думки під час формування і реалізації регіональної та державної політики в цілому, а також поряд з органами виконавчої влади, спільного вирішення актуальних завдань суспільного розвитку області.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)