Для забезпечення містобудівної діяльності у Вінниці запроваджують технології геоінформаційних систем

04.12.09 11:02 2693

3 грудня у залі засідань міської ради відбувся всеукраїнський семінар на тему «Досвід застосування програмних продуктів КБ «Панорама» при веденні інформаційних систем забезпечення містобудівної діяльності», який проводили представники компанії «ГІСІНФО» при підтримці Вінницької міської ради та Вінницького національного технічного університету.

Для забезпечення містобудівної  діяльності у Вінниці  запроваджують технології геоінформаційних систем

На семінар було запрошено представників мерій усіх обласних центрів України, а також міста Тирасполя.

Метою даного семінару є обмін досвідом щодо організацій інформаційного забезпечення міст, представлення нових можливостей будівництва та технологій, які дозволять швидко та якісно складати плани складних будівель (наземне, повітряно-лазерне сканування, тривимірне вимірювання площини тощо). За словами директора філії «Східна» компанії «ГІСІНФО» (м. Харків) Олега Касьянова, запровадження даних технологічних систем дасть можливість підвищити якість роботи управлінських структур в галузі містобудування та архітектури.

Заступник міського голови Володимир Слишинський розповів, що на на сьогоднішній день розвиток геоінформаційних систем у Вінницькій міській є одним з пріоритетів подальшої роботи. «Для того, щоб здійснювати управління містом, нам потрібно мати точну інформацію про те, які об’єкти та земельні ділянки знаходяться у Вінниці, розмежування ділянок та об’єктів нерухомості. – каже Володимир Слишинський. - Крім геоінформаційного серверу, який працює у Вінниці, існує 15 клієнтських місць, які розміщені на території усього міста - це БТІ, управління містобудування і архітектури та інші організації.»

В подальшому буде створена єдина електронна карта, в якій будуть відображені пам’ятники архітектури, транспортні розв’язки міста, розташування об’єктів нерухомості тощо. Крім того, планується внесення до бази даних інформації не лише про об’єкт нерухомості, а й про те, хто ним володіє та хто в ньому проживає. Заплановано побудувати систему «Безпечне місто», до якої будуть підключені органи МНС, МВС та інші організації.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)