Сьогодні подяками та преміями міської ради відзначили дев’ятьох співробітників національної поліції

03.03.16 16:56 1960

Сьогодні подяками та преміями міської ради відзначили дев’ятьох співробітників національної поліції

3 березня, на початку засідання виконавчого комітету міської ради, міський голова Сергій Моргунов та секретар міської ради Павло Яблонський вручили вінницьким правоохоронцям подяки міської ради та премії.

Їх отримали 9 співробітників національної поліції. Двох із них відзначено за оперативне розкриття крадіжки, яку було скоєно в одній з бюджетних установ. Інших - за відвагу, проявлену під час участі в антитерористичній операції на Сході.

Сьогодні подяками та преміями міської ради відзначили дев’ятьох співробітників національної поліції

«Сьогодні ми вітаємо працівників поліції, які оперативно розкрили крадіжку в одній з бюджетних установ міста, яка була замаскована під пожежу. В результаті викрадене майно було повернуто. А також ми відзначаємо правоохоронців, які несли службу в зоні АТО. Ми дякуємо вам за ваш патріотизм, відданість справі, за те, що боретесь за мир і бережете Вінницю від злочинного світу. Бажаю вам здоров’я, благополуччя, щоб ви гідно несли звання поліцейського і більше чули слів подяки від вінничан», - сказав Сергій Моргунов.

Фото

Сьогодні подяками та преміями міської ради відзначили дев’ятьох співробітників національної поліції Сьогодні подяками та преміями міської ради відзначили дев’ятьох співробітників національної поліції Сьогодні подяками та преміями міської ради відзначили дев’ятьох співробітників національної поліції Сьогодні подяками та преміями міської ради відзначили дев’ятьох співробітників національної поліції Сьогодні подяками та преміями міської ради відзначили дев’ятьох співробітників національної поліції Сьогодні подяками та преміями міської ради відзначили дев’ятьох співробітників національної поліції Сьогодні подяками та преміями міської ради відзначили дев’ятьох співробітників національної поліції

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)